Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12.heti genetikai UH kb....

12.heti genetikai UH kb. mennyi ideig tart?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!

jan. 10. 10:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
79%
Ha kvázi babamozival egybekötött akkor 30 perc, ha csak a lényeget megnézi az orvos akkor 10-15 perc.
jan. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Attól függ, hol és ki csinálja. Meg attól is függ, hogy a babád éppen mennyire jól vizsgálható. Ha úgy fordul, hogy nem tudják mérni, akkor előfordul, hogy tovább tart.

A Czeizel intézetben 35-40 perc volt, nagyon alapos volt a vizsgálat, a babám is jól állt akkor.

A barátnőm Kecskeméten volt államiban, neki 10 perc alatt kész volt. Erre mondta a nőgyógyászom, hogy például államiban egy szögből megnézik a rekeszizmot és annyiban hagyják, a Czeizelben meg több irányból és több ponton vizsgálják, ugyanis bárhol lehet rajta "lyuk".

jan. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az Istenhegyiben voltunk, kb 20 perc volt a vizsgálat, a doki nagyon alapos volt és mindent el is magyarázott nekünk. Mindenről csinált képet is nemcsak videót, amit épp vizsgált. Másodszor voltunk nála. Államiban még nem csináltattam.
jan. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor ezek szerint nem fogom tudni előre megsaccolni. Nem baj, én örülök ha minél hosszabban nézik, a főnököm már lehet hogy kevésbé 🤣
jan. 10. 10:23
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Megsaccolni ne akard, még magánban is csúszik a vizsgálat, ha vannak kismamák akiket tovább vizsgálnak, mert a gyerek nem úgy fekszik. Az elsőnél másfél órát voltunk az intézményben, mert a gyerek nagyon nemakarta mutatni magát. Kiküldtek csokizni, colázni és kávézni meg sétálni. Nagynehezen siker lett, de hosszú volt
jan. 10. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát meg még magánban is rá kell számolni azt is, hogy lehet hogy az orvos meg van csúszva és várnod kell fél-1 órát mire bejutsz. A főnököd meg legyen megértő és örüljön, hogy 12 hetesen még dolgozol és nem írattad ki magad a pozitív teszt után ahogy sokan :D
jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha azt kérdezed mennyi időt számolj rá akkor bárhova mész 1-1,5 órát.

Recepció, adatfelvétel, várakozás, bent is meg kérdez az orvos pár dolgot, az UH után megírják a leletet, kitölti az orvos a kiskönyvet, ha állami akkor lehet kapsz már labor beutalókat a következő vizsgálatokra.

Nálunk államiban is 2 időpontra írják be azt aki genetikai UH-ra megy.

jan. 10. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Államiban 10 perc, magánban 40 perc. (Ez saját tapasztalat, egyikkel itt voltam, másikkal ott.)
jan. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Én allamiba járok a bajcsyba, kb 20 perc szokott lenni, mindent alaposan el szoktak mondani, mutogatni. Ha valamit nem tudnak megnézni, elküldenek sétálni, enni, inni és újra behívnak. Képet is mindig szoktak adni, legutóbb ráadásul 4d-s képet kaptam.
jan. 10. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Valakinek itt nagyon fáj, hogy egyesek magánba járnak. Nem értem, miért kevésbé hasznosak azok a válaszok, hiszen ugyanúgy információt tartalmaznak. Nem tudjuk, hova szeretne menni a kérdező, így nyilván mindenki a saját tapasztalatait osztja meg.
jan. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!