Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek hanyadik hétben látszódo...

Kinek hanyadik hétben látszódott a terhesség UH-on?

Figyelt kérdés
Voltam nőgyógyásznál több pozitív teszt után de nem látott semmit.🥺
jan. 10. 16:20
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
6+5 naposan, volt szivhangja. Nem akartam hamarabb menni.
jan. 10. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Barnázás miatt mentem ilyen korán (5+2 hetesen) 7,6 mm-es szabályos petezsákban szikhólyag volt látható.

2 héttel később már élő embrió és 11,6 mm volt.

Nekem 29 napos ciklusaim voltak 14-15.napi peteéréssel

jan. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
8-as válaszoló azért nem írtam mert novemberben jött meg utoljára, decemberben hiába csináltam teszteket mind negatív lett ezek után 2x voltam orvosnál nem látszott semmi. Most januárban szinten nem jött meg de mivel tünetek voltak így vettem tesztet ami pozitív lett, ezért később is csináltam még hogy erősödik e vagy kémiai. Erősödött a digitális cb is ki mutatta délutáni pisiből. Nőgyógyásznál tegnap voltam de kontroll miatt kellett mennem. Ha már ennyi gondolod hogy nem késik és én sem hetente terveztem menni csak pl sogornomnek 13 hetes koráig semmi nem látszódott és mástól is hallottam már ilyet, hogy nem vették észre aztán meglepődtek még is van babóca🙃
jan. 11. 05:05
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

#13! Jó, de ezek fontos infók, ezért lett volna érdemes leírnod. Én ilyen helyzetben a pozitív teszt után vérből nézettem volna hcg-t 2-3 nap különbséggel. Nem sokkal drágább, mint egy Clear blue és mutatja, hogy fejlődik-e, kb.mikor foganhatott és mikor érdemes dokihoz menni, hogy lássa.

#8

jan. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Az lehetetlen, hogy a sógornődnek 13 hetesen semmi nem látszódott. :D 13 hetesen már azt meg tudják saccolni fiú-e vagy lány. Hogy lehet ennyi baromságot összehordani..
jan. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!