Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez mennyire árthat a babának?

Ez mennyire árthat a babának?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ma volt egy nagyon Nagy veszekedésem a szüleimmel kiabáltam sírtam rendesen idegösszeomlashoz hasonló volt de tényleg nagyon durván kiabáltam és nagyon sokat sírtam annyira félek h ezzel ártottam most a kicsimnek
máj. 12. 11:52
 1/4 A kérdező kommentje:
19 hetes vagyok
máj. 12. 11:55
 2/4 anonim ***** válasza:
94%
Nem ártottál neki semmit ezzel. Egy átlag nő rengeteget idegeskedik, stresszel sajnos terhesen, mert ilyen a világ. A gyerekek zöme mégis makkegészséges. :)
máj. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem olyan, mint az alkohol, vagy a cigi, amiről te döntesz, ezt nem tudod 9 hónapig kikerülni, mert stresszforrasok mindig voltak és lesznek a környezetünkben. Hidd el, nem ezen múlik. 2es voltam
máj. 12. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz. Engem a férjem kiidegelt az első trimeszter alatt, majdnem minden nap sirtam, rosszul is voltam , energiam 0 volt. A fiam teljesen egeszseges.
máj. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!