Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek meddig csináltak hüvelyi...

Kinek meddig csináltak hüvelyi ultrahangot?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam orvosnál, pontosan 7 hetes vagyok, és 3 hét múlva kell visszamennem.

Akkor is még hüvelyit fog csinálni? Ha muszáj, akkor természetesen oké, csinálja de annyira kellemetlen hogy pucéran kell végigszambázni a rendelőn, egy pillanat elég hogy megfázzon az ember, szétfeszített lábakkal feküdni azon a széken, úgy, hogy még fel is kell húznom magam, ha akarok valamit látni a monitoron. Arról nem is beszélve, hogy azért bennem van a félelem, hogy mi van ha valami fertőzést vagy valamit óhatatlanul belém tuszkol?


Van esély rá, hogy már normális ultrahangot fog csinálni?


jan. 11. 12:07
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
85%
Jézusom, szerintem kezeltesd magad, ez már erősen a hipochondria kategória. Megfázás pucér seggtől? Valami fertőzést belédtuszkol egy olyan eszközzel amire felhúz előtted kibontott óvszert?
jan. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a 12 hetes is még hüvelyi volt.
jan. 11. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Első:

Nem óvszer volt nála, hanem ilyen kis pici gumi izé, ami egy bödönben volt az asztalon. Gondolom nem steril így már ....

és igen, képzeld el hogy félek.

jan. 11. 12:21
 4/27 anonim ***** válasza:
88%

A 12 hetes genetikai uh-t nekem még hüvelyivel csinálták


Amugy meg hogy kapnál már el fertőzést? Ahogy 1-es is irja, egy óvszert húz rá a doki. Nem lesz semmi bajod tőle.

jan. 11. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
18%

#1! Azért nem akkora túlzás. Én 1.terhességnél voltam ügyeleten koraterhesen. Elmondtak, hogy valószínűleg nem látszódhat az, ami nekik kéne ahhoz, hogy írhassanak progit. Tehát döntsem el, hogy kérem-e a vizsgálatot, mert persze, figyelnek, betartják a higiénia szabályokat, de MINDEN hüvelyi vizsgálat hordoz magában fertőzésveszélyt.

Kérdező! Én 8hetes vagyok, sajnos már 4 uh.-m volt, 3 ügyeleten. Persze, mind hüvelyi. 9hetesen megyek a területi nődokihoz, arra számítok, hogy tuti hüvelyit csinál, az a mániája. 12.hetire viszont csak olyan helyre megyek, ahol hasi van. Olyankor már azt szoktak. Magánban 30-40 perc is lehet. Hát, nekem senki ne kotorásszon 30-40 percig a p.námban. Nem csak a fertőzésveszély miatt lehet kellemetlen a hüvelyi uh. Szerintem az a normális, ha valaki nem szereti. Persze, ha muszáj el kell tűrni, de nehogy már örülni kelljen neki🤣

jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
Magándokihoz jártam végig. 1x sem volt hüvelyi uh-m.
jan. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

pucéran kell végigszambázni a rendelőn


Nálunk át kell öltözni szoknyába,úgy kell bemenni.

Nem várja el senki hogy pucéran szambazz át a rendelon.🤷

jan. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
76%

#5 Csak engedélyt kérnék a hüvelyi a vizsgálathoz, mert ha nem írod alá, hogy te magad kérted akkor lesz olyan hülye aki jön, hogy "szülészeti erőszak áldozata lett".

Nem kell tartani a fertőzéstől.

jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
71%
5. Senki se hobbiból akar “kotorászni a p.nádban” hanem a te és a születendő gyereked érdekében. Sokan itt már baromira túltolják a jogaikat és az önérzetességet. Aztán meg mindenki más hibája ha baj történik, csak az övé nem.
jan. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Én 9 hetesen voltam először ultrahangon és hüvelyi volt. Utána 12 hetesen genetikain az már hasi volt. Én magánba járok dokihoz, minden második alkalommal vizsgál kézzel is, egyáltalán nem fáj és még fertőzést se kaptam, és még felfázni se fáztam fel azért mert pucér seggel feküdtem fel az ágyra. Eddig még nem jártál nődokihoz? Csak mert tudod jól hogy ez ilyen hogy "meztelenkedni" kell ami kicsit kellemetlen, de kibírható...
jan. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!