Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt ezt a kajakomb...

Terhesség alatt ezt a kajakombinációt kívánom, szerintetek?

Figyelt kérdés
Szóval azon kaptam magam, hogy ma savanyú uborka mellé tejet ittam és nyers káposztát szeleteltem hozzájuk, nagyon kívántam ezeket egyszerre. A bablevest pedig majonézzel kombinaltam este. Ez normális vagy csak velem történt valami furi?

jan. 11. 20:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%

Jóétvágyat, ha nem dobod ki a taccsot, akkor miért ne?


Nekem amúgy semmi fura étkezési vágyam nem volt terhesség alatt, sőt nemterhesség alatt gyakoribb :D

jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nálam az elsőnél semmi. A másodiknál a főzelékbe beletoltam egy csomó majonézes tormát, indokolatlanul borsót bele,majd a kész főzelékbe tettem a végén paradicsomot szeletekbe felvágva nyersen. Nekem fel se tűnt, jóízűen ettem,csak a férjem mondja hogy amúgy mit csinálok. :D De szerencsére azóta se volt ilyenem.
jan. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nekem is elég furán nézett ma a parom. :))
jan. 11. 21:08
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha így kívántad...

Terhesség alatt sokminden normális.

jan. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
79%
Ebből fosás lesz 🥴
jan. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tegnap narancsot ettem kakaóval 😅
jan. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem voltak ilyen fura szokásiam, de mivel mindkét terhességem közepéig nagyon rosszul voltam, ezért én mindent megettem, amit éppen megkívántam. Ha az egy darab savanyúuborka volt, akkor azt, ha egy bögre tej, akkor az. Gusztusom akkor sem volt ezeket vegyíteni, de a férjem néha így is furán nézett. Megszokta.
jan. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
47%

Én biztos hasmenést kapnék minden ilyen furcsa kombinációtól. Kényesen ügyelek mit mivel kombinálok.

Amúgy terhesség alatt nem is voltak furcsa kívánósságaim. Az uborkát imádtam főleg az elején, de csak magában.

jan. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Meg is lett a böjtje, mert sajnos hasmenésem lett tőle, ma már vagy 3x mentem a wc-re...
jan. 12. 09:34
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nap volt, amikor fokhagymás öntettel tunkoltam az epres Milkát. Másnapra már ugyanúgy undi volt, mint előtte, vagy azóta. Akkor viszont nagyon jól esett.
jan. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!