Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak ha rosszul...

Mit csináljak ha rosszul leszek zuhanyzás közben?

Figyelt kérdés

Terhes vagyok és nem ez az első eset, hogy nagyon szédültem és majd kiugrott a szívem és muszaj volt leüljek.

Nem zuhanyzok forró vízzel langyos vizzel szoktam es az ablak is nyitva van hogy jöjjön be elég levegő.

Épp hogy befejeztem a hajmosást, rosszul lettem, es már kellett be hozni a zuhanyzó fülkébe széket.

Víz is van bent velem ugyan ezek miatt a rosszulétek miatt.

Mit tudok még ezeken kivül tenni azért hogy ne történjen meg többször?

Nem is merek elmenni zuhanyozni ha a párom nincs itthon, nehogy baj történjen.

Azt még hozzá szeretném tenni hogy zuhanyzasnál ez gyakran elő fordul viszont ritkábban akkor is szokott ha épp semmit nem csinálok de ott még a látásom is elhomályosúl.

A vérnyomásom teljesen rendben van mindig.

A szédülés akkor is jeletkezett már mikor a vérnyomasom 120/82 volt meg akkor is mikor 130/81



jan. 12. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy hirtelen állsz fel és azért szédülsz?
jan. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Cukrod rendben?
jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy vashiányos vagy? Nekem a terhesség alatt lett a vasam rendezve, addig azt hittem teljesen normális ájulásig szédülni olykor-olykor. Gőzben is gyakran szédültem, mint te.
jan. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jókat írnak a többiek, ez mind ok lehet.

Milyen pózban mosod a hajad, nem tartottad sokáig előre vagy hátra hajtva, ami után hirtelen mozdítottad vissza?

Vérképed mikor nézték?

Nem tudom, hogy mennyi idős terhes vagy, de utána kellene ennek járni, jelezd mindenképp a háziorvosnak, ő meg küld, ahovà gondolja.

És jól teszed, ha nem zuhanyzol, mikor egyedül vagy, vigyázz magadra!


U.i.: barátnőm pánikbeteg lett, vele akkor voltak ilyen rosszullétek zuhanyzás közben, de ő nem volt terhes, és egyéb panaszai is voltak, szóval remélem ez nálad nem jön szóba

jan. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Igen a cukrom is rendben van.

Hát a vashiány az lehet, mert én az voltam de szedem a vitaminokat abban pedig van.


Hátra hajtva szoktam mosni, de terhesség előtt sose volt ezzel baj, meg a kezem is nagyon hamar elfárad valamiért.

Hirtelen felálni se szoktam az biztos mivel vigyázok nehogy elcsússzak.

13 hetes vagyok, jövőhét után megyek dokihoz és akkoe mindenféleképpen megemlítem neki.

De remélem az ilyen szédüléseknek semmi köze a baba egészségéhez és vele minden oké.

jan. 12. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Vashiányos lettem terhesség alatt és utána is az voltam és rengeteget szédültem.
jan. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
A terhesvitaminban lévő vas lópikula ahhoz képest, amit nekem még pótlásként mellé szedni kellett, úgy hogy ugyanígy szédültem, mint te.
jan. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az alacsony vérnyomásom okozott szédülést, voltam ájulás közelében is, bár megtanúltam, ha érzem, hogy jön egyből lefekszek a földre vagy leülök az is jó lehet még. Most 17 hetesen 94/50 a vérnyomásom.
jan. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Annika2 ***** válasza:
100%

Szia!

Én pontosan így vagyok. Jelenleg 11+5 napos a várandósságom. Szerintem is mindenképp említsd meg az orvosnak, amikor mész. Nekem a béka feneke alatt van a vérnyomásom, és nem bírok enni, sokat öklendezek és hányok is sajnos. Én szedek pluszban vasat, meg igyekszem sokat inni. Plusz semmi hirtelen mozdulat soha. Én is csak akkor merek zuhanyozni, ha itthon van a párom. Szívből kívánok Neked sok kitartást és boldog babavárást! (:

jan. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!