Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Délutáni rosszullétek?

Délutáni rosszullétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok 6 hetes terhes vagyok

És délutánra jön rám a hányinger, szédülés, puffadás. Másnak volt vagy van ilyen? Valami kis praktika vagy tanács hogy jobb legyen?



jan. 12. 14:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem mindig délután kezdődött. Hányni ritkán hánytam, azt meg csak este.

Nincs praktika :( gyömbérteát mondják, hideg kólát (pár korty) vagy kis rágcsálnivalót, nekem ezek nem váltak be, de neked hátha segít.

jan. 12. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Hányni még nem hánytam, de mindig 2-3 környékén kezdődik és 7-8kor mintha elvágnák semmi nincs már, csak álmosság.
jan. 12. 15:00
 3/11 anonim ***** válasza:
6.héten kezdődött és a hideg kóla meg a citromos víz segített, ropi, sóscsipsz.De nekem reggeltől estig kitartott a rosszullét.
jan. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A "reggeli rosszullétnek" csak a neve reggeli, nyugi. 😅
jan. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ks délután jött, főleg szédülés, gyengeség, émelygés. Nekem semmi se használt, csak az, hogy beléptem a második trimeszterbe.
jan. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

3-as köszi, azt észre vettem hogy a pár korty kóla segít valamennyit.

4-es igen észre vettem hogy csak a neve az😅

5-ös a gyengeség nekem nagyon durva.

jan. 12. 16:38
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem kb. 2,5 hétig egész napos volt, azóta pedig este 6-kor kezdődik és kitart éjszaka is, de reggelre elmúlik. Igaz muszáj azonnal reggeliznem, hogy utána jól menjen a nap 😃

Hányni én sosem hánytam szerencsére.

Nekem az válik be, hogy nem várom meg amíg megéhezek, hanem folyton eszegetek valamit ilyenkor. Általában ropi, pufi jól esik de néha meglepő módon komplett étkezések után is sokkal jobb a helyzet (holott nem feltétlenül kívántam azt a kaját).

+ a mentolos szájvíz is segít valamennyit.

Most vagyok majdnem 11 hetes és még tart, remelem már nem sokáig :D

jan. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
7-es hát én bármit csinálok nem lesz jobb, viszont már most ott tartunk hogy turmixot eszek vacsira, abbol is minimálisat. Pedig azelőtt vacsiztam rendesen.
jan. 12. 18:57
 9/11 anonim ***** válasza:

Amit kihagytam: nekem az rontott még nagyon sokat a helyzeten, hogy szörnyen savas lett a szám (előtte sosem volt ilyen problémám) és az a savas íz még jobban öklendezésre késztetett. Ami bevált rá: szódabikarbónás vízzel öblögettem.

Próbáltam a salvus vizet is de szörnyű íze van, nem tudom meginni.


Csak azért írom, mert hátha neked is a sav ront a helyzeten.

jan. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nekem semmi praktika sem használ. 5+4 hetes voltam, amikor kezdődtek a rosszullétek, most vagyok 12 hetes, de még mindig hányok és a hányinger is gyakran egész nap elkísér.

Csak abban bízom, hogy 1-2 hét és már tényleg elmúlik a rosszullét.

jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!