Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A reggeli rosszullétek csak...

A reggeli rosszullétek csak délután jönnek elő és egészen lefekvésig tart. Miért van ez?

Figyelt kérdés

A 13. hétben vagyok és a rosszullétek csak 1-2 óra körül kezdenek el jelentkezni, de olyan erősen, hogy SEMMI nem marad meg bennem csak a reggeli :(

Hányás, émelygés, ég a gyomrom, szédelgek az éhségtől és ez addig megy úgy amíg el nem alszom :(


Egyedi vagy másnak is van délutáni rosszulléte?

Esetleges tippeket szívesen fogadnék...mert már kivagyok.

A 2 picimet is alig tudom ellátni így.


2011. máj. 13. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is voltak délutáni rosszulléteim. Ma töltöttem a 18. hetet és már három napja minden reggel újra hányok. Ma délután is csak nagy nehezen tudtam lent tartani az uzsonnát. Nem tudom miért van ez.
2011. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 15. hétig reggeltől reggelig tartott a rosszullét (szó szerint, gyakran még éjjel is hánytam). Utána a 20. hétig reggel émelygés, és délutántól estig hányás.

Nekem azt mondta a doki, gyakran egyek keveset, mert lehet az ebéd nehezebb, és amiatt jön elő. Persze nem valószínű, hogy így lett volna, mert akkor is előjött, ha nem ebédeltem, de próbálkozásnak nem volt rossz:)

Kitartás, már nincs sok, elmúlik!

2011. máj. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen.volt hogy délután kezdődött,eltartott estig,de volt hogy reggel kezdődött és estig tartott.Igaz én nem hánytam,de minden percben azt hittem hogy fogok ,..ráadásul minden kaja vissza akart jönni,mindentől undorodtam...De nekem 12-13hét körül elmúlt.Fel a fejjel,talán neked is csillapodik!!

Próbáld meg hogy ne legyen tök üres a gyomrod,még ha nehezen is de rágcsálj el valamit,pl kiflit vagy kekszet,...mert ha üres a gyomrod sokkal rosszabb.,ezt tapasztalatból mondom.Én semmit nem tudtam megenni a kiflin és a kefiren kívül...

Kitartás!!


22hkm

2011. máj. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi Lányok!

Megpróbálom a tanácsokat és remélem, hogy hamar túl leszek/leszünk rajta!

A piciért (ha kellene) a 9 hónapot végig öklendezném :D

2011. máj. 13. 23:34
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem elkeseríteni akarlak, csak a poén kedvéért leírom, hogy én végig hanytam a 9 honapot mind a két fiammal. Minden este a program az volt, hogy WC és hanyas. Nem reggel, hanem este. Az elejétől kezdve. Szerintem azért hívjak reggeli rosszullétnek, mert reggeltől reggelig tart :D, legalabbis nalam. Az összesen 18 honap alatt megtanultam, hogy milyen kajakat jo kihanyni, és melyek azok, amiket nagyon rossz, vagy lehetetlen. Én ebből írnék egy könyvet :).
2011. máj. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!