Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok, nem...

8 hetes terhes vagyok, nem tervezett baba volt, a párom le is lépett! Hetek óta megy a 'cirkusz', mert ő eröltetné az abortuszt, Én nem megyek! Tapasztalat, idővel csillapodik majd a helyzet? Lehet ezt igy csinálni? Egyszer majd begyógyulnak a sebek?

Figyelt kérdés
Talán ami még fontos,hogy egyikőnk sem fiatal már igazán.Én 26,ő 35 éves.Én szerencsére megengedhetem Magamnak,hogy vállaljam egyedül is a babát(tehát anyagilag)!
2009. jan. 3. 22:17
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
szia sztem nagyon okosan döntesz h megszülöd ha megteheted...sokan nem merik egydül, persze azt is megértem...ha baba megszöületik akkor lehet enyhül majd a helyzet erre persze nics biztosíték vki nem is néz a gyereke felé, de ne hagyd magad h kényszerítsen bármire is, s főleg ne idegeskedj
2009. jan. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%

Ha a párod lelépett, akkor a cirkusz azonnal 0-ra lecsillapodott. Ha netán visszajönne, akkor majd meglátod... mi itt a kérdés?

Ha tudod vállalni a babát, akkor vállald. A sebek remélhetőleg begyógyulnak... próbáld normálisan nevelni, ne a szokásos "minden férfi - de különösen a te apád - hülye, bunkó, önző - és csak 'azt' akarja" - stílusban.


Ha visszajön, és kapcsolatot akar - akkor viszont fizessen tartásdíjat. Abból is látod, hogy komolyan gondolja.

2009. jan. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%

szia!

szerintem is nagyon jol teszed hogy nem mesz bele az abortuszba, nagyon megbannad kulomben is EGYIK FERFI SEM ERDEMLI MEG HOGTY MIATTUK ABORTUSZRA MENJUNK!!!!!!!!!

2009. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Mar kinek a sebei gyogyulnak be? A parode, vagy a tiedek?

Ha nem volt tervezett baba, es a parod nem szeretne, akkor ne csodalkozz semmin, nem lesz konnyu neked egyedul, az anyagiak az nem minden! Mert a lelek sokszor fontosabb, hidd el, majd meglatod. Az egy dolog csak, hogy anyagilag megengedheted magadnak, hogy egyedul vallald a babat, de mar most kezdodnek a cirkuszok, amikor megcsak epphogy megfogant a babad.

Jol gondold meg, hogy biztosan egy ilyen kapcsatbol szeretnel e gyereket szulni.

Ha nem fogja a babat vallalni, majd a gyamugyre kell menned, lehet hogy a nevere sem veszi, gyerektartas...szoval rengeteg bonyolult jog van, amit orokos veszekedesek kozepette, idegileg, lelkileg nem lesz konnyu vegig csinalni.

En megegyeszer azt tanacsolom neked teljesen ismeretlenul, de 100 %-ig jo indulatbol, hogy nagyon de nagyon gondold at, hogy bevallalod e ezt a pici babat igy, az elejetol fogva cirkuszokkal egyutt?!

Sokszor az a baj, hogy az anya azt gondolja, hogy annyibol all az egesz baba dolog, hogy kihordja, megszuli a babat, es majd nevelgeti. De sajnos nem ennyire egyszeru a dolog.

Remelem jol dontesz!

2009. jan. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
50%

Szia!

A 26 év azért ma már nem nagy kor, én 30 évesen szültem először. De ha anyagilag megteheted és van esetleg aki tud segíteni (szülő, barátnő), és még szeretnéd is a babát...

Én úgy gondolom, ha egészségileg nem indokolt (sőt, még abban az esetben is), elég nehéz lehet feldolgozni egy abortuszt.

2009. jan. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
71%
Ha szeretnéd a babát, és vállalni is tudod, nehogy elmenj abortuszra! Gondolj arra, hogy lehet, hogy ez az utolsó esélyed. Én 34 vagyok, nemrég szültem, igaz tervezett baba volt. De ha nem az lett volna, akkor sem vetettem volna el. Nekünk már ketyereg a biológiai óránk, egy férfi bármikor vállalhat gyereket, más az anatómiájuk. Nem tudom, hogy várhatja el egy férfi, hogy megöld a gyermeked, aki már a tested része, a szíved alatt dobog a kis szíve! "Tépesd ki" a testedből, öld meg miatta? Mert egészséges, és élni akar, mert 8 hetesen már élni akar, és él is! Tudom, hogy ezt most drasztikusan fogalmaztam meg. Ha a partnered nem akart gyereket, miért nem védekezett, vagy legalább kérdezett volna rá, hogy te védekezel-e?! Nagyon jó, hogy ilyenkor meg lesöpörnék a felelősséget, és úgy csinálnak, mintha legalábbis te termékenyítetted volna meg magadat, az ő hímivarsejtjével, akarata ellenére. Hagyd meg őt magadnak, mert életed végéig hordoznád utána a terhet, soha nem felejtenéd el. Szorítok érted, hogy jól dönts! BÚÉK!
2009. jan. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
61%
Engem 10 hetes terhesen hagyott el a párom egy kolléganője miatt,pedig 4 évig éltünk együtt.Tervezett baba volt,nagyon vártuk.Most 30 hetes vagyok ,egyedül ,illetve a családom és a barátaim támogatásával vállaltam és nagyon örülök a kincsemnek.Az elején nagyon nehéz volt,de ez a csöpség mindenért kárpótól.Most boldog vagyok.Tanácsot nem akarok adni,de tudd egyszerre nehéz és mámorítóan jó.Sok sikert és kitartást!
2009. jan. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

A második válaszolónak:-nem csillapodott 0ra!Attól,h lelépett megy a cirkusz.szinte már zaklat!

Békülni mi soha nem fogunk!!Én már nem bocsájtanék meg!

Köszönöm a válaszokat!

2009. jan. 4. 16:00
 9/10 anonim ***** válasza:
0%

Hogy zaklat? Fölhív?

Akkor nyugodtan kérdezz rá a tartásdíjra! Ha erre sem hagyja abba, akkor mondd meg, hogy legközelebb hármasban, egy bíróval fogjátok megbeszélni!

2009. jan. 6. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Igen,hív,üzenget!

Pofáznak a munkatársai...stb!

Egyszer lehet a bíróságon fogunk kikötni,de fenyegetőzni ezzel nem lehet. Ezek súlyos dolgok!

Köszönöm a választ! Minden jót!

2009. jan. 6. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!