Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek van bármi esély...

Szerintetek van bármi esély arra hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Oké, ez nagyon hülyén fog hangzani, de kicsit félek. Szeptemberben voltam utoljára együtt valakivel, azóta rendszeres a mensim, voltam ultrahangon, nőgyógyásznál (az egyik november a másik decembe) és egyik sem látott semmit, vettem tesztet, az szintén negatív lett, tehát esélytelen, de egy ismerősöm nagyon beparáztatott, ezért segítséget kérek. Ezeken kívül van még bármi más amivel megbízonyosodhatok arról, hogy NEM vagyok terhes?

jan. 18. 01:27
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem vagy az. Te hulye vagy, nem terhes.
jan. 18. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Orvos látott már? Mármint idegorvos.
jan. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Mármint terhelt? Az lehet.
jan. 18. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Decemberben, ha terhes lennél már látta volna a gyereket. Ne legyél hülye
jan. 18. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem vag terhes, de egy pszichológus nem ártana, ha rád nézne.
jan. 18. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már lassan érezned kellene a babát a hasadba.. Dehogy vagy terhes. Ki mivel paráztatott be?? Tényleg érdekel ki az a hülye rajtad kivül..
jan. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az agybaj nagybaj
jan. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
😅😅😅😅😅 Neeeee ennyire nem lehetsz hülye... Hogy a viharba lennél terhes a fent leírtak alapján?
jan. 20. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vérvétel.De ha negativ a teszt illetve a doki se talalt semmit akkor ne aggodj nem vagy terhes
jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!