Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 22 hetes terhes vagyok, hajat...

22 hetes terhes vagyok, hajat szabad festeni vagy csak a terhesség után?

Figyelt kérdés
Valaki azt mondja lehet valaki meg, hogy nem
jan. 18. 16:22
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem próbálj 100% természetes hajfestéket, vagy hennát használni. Milyen színűre szeretnéd festeni?
jan. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Persze hogy lehet. A hajad pont ugyanolyan mint a körmöd. Gondolom az eszedbe se jut hogy ne festhetnél körmöt.


Ha meg a festék "szaga" aggaszt, a fodrászok is szoktak terhesek lenni és dolgozni is közben. Ők nem havi hanem napi szinten szívják a hajfestéket/hajlakkot mégis egészséges gyerekük születik.

jan. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Lehet.
jan. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%
Lehet. Nekem doki is mondta, mert ráparáztattak.
jan. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
55%

A baba miatt szabad,nem lesz semmi baja.

Viszont én nem mertem a második terhességem alatt.Az elsőnél egyszer festettem be,valamelyik összetevő allergiás reakciot váltott ki nálam.(csak a terhesség alatt.elotte,és azóta sem volt semmi bajom hajfestés után)úgyhogy inkább nem kockáztattam többet.

jan. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5, minden festés előtt kell allergia teszt, még a megszokott festéknél is. Én festettem amúgy, senki nem paráztatott szerencsére.
jan. 18. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6 volt teszt,nem is értettük az egész szituációt.

A teszt után semmi még másnap sem,a hajfestés után pedig brutális reakció még aznap.

Felesleges volt nullára pontozni,bárki is csinálta,ez az én tapasztalatom,nem tehetek róla 🤷

jan. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Waoo az durva..nem gondoltam h ilyen van. ( én nem pontoztalak)
jan. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Durva,soha nem hittem volna én sem,hogy ilyen létezik.

Tuti én vagyok elromolva,és csakis velem történhet ilyen.🤦

No mindegy.szoval én ezért nem festettem,nem azért merthogy a babának valami baja lehet tőle.

7

jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!