Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad hajat...

Terhesség alatt szabad hajat festeni/festetni?

Figyelt kérdés
Sokan azt vallják, hogy káros és igaz, hogy a szőkítők meg az erős festékek büdösek és marnak, de egy lightosabb festék is káros terhesség alatt?
2018. febr. 23. 12:18
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Errol elteroen velekednek. En nem festettem a hajam terhesseg alatt, inkabb arra mentem, hogy semmikepp ne karositsam a babamat. Viszont vhol olvastam anno, hogy vannak szinte 100%os novenyi eredetu hajfestekek, melyek fodrasz kellekesben beszerezhetoek. Bar azok hamarabb kikopnak
2018. febr. 23. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
54%

Én színezőt használtam. Mindig fekete volt a hajam, terhesen sem növesztettem le.

A színezőben nincs annyi káros anyag.


De kérdezz meg egy fodrászt.

2018. febr. 23. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak lehetőleg ne egy zárt kicsi fürdőben hanem valami jól szellőző helyen ahol nem lélegzed be töményen a vegyszert.
2018. febr. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a nőgyógyász, hogy lehet, persze mértékkel. A festék nem szívódik fel vérbe, a szagokkal van baj, hogy ha hosszabb ideig csak az lélegzed be.
2018. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Lehet csak nem biztos ,hogy a festék ugy fog fogni mint ahogy kellene . Én is ezért mondtam le rola :/
2018. febr. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 Igen erre gondoltam, mert elvileg a menstruáció alatt sem annyira hatékonyak a festékek. Köszi a választ mindenkinek :)
2018. febr. 23. 13:14
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem picit intenzívebb lett a réz, mint szokott, de nem lett hupilila és a lányom is makk egészséges. 😊 Csak ne lélegezd be a festéket, ennyi.
2018. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a fodrászom h több kismama is jár hozzá festetni, a lényeg h ammóniamentes legyen a festék. Előző terhességemnél én is azt használtam, és nem volt semmi gond.
2018. febr. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy festettem, mint előtte, havonta. Fekete hajam volt akkor, az nem volt opció, hogy nem festem, mert sajna 23 évesen őszülni kezdtem, undorító lett volna a fejem (mondjuk attól is, hogy nő le a fekete). Semmi gond nem volt. Amúgy anyám és a tesóm is fodrász, nyugodtan lehet, csak lehetőleg tényleg ne 2 négyzetméteren.
2018. febr. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!