Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hüvelygomba terhesség alatt,21...

Hüvelygomba terhesség alatt,21 hetes vagyok, kissé nyitott méhszájjal. Mit használhatok?

Figyelt kérdés
Csak kedden megyek dokihoz, akkor lesz bent, de addig nem bírom ki ezt az égő viszkető érzést. Van itthon canesten krémem, az elég vagy vegyek holnap kombit a patikában?
2009. jan. 3. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

szia nekem is canestent mondott a doki, azt használtam.

Kombit inkább ne használd addig, ameddig az orvos nem lát, mert nem biztos, hogy gomba, nekem mind a 2 terhességem alatt előfordult, hogy teljesen száraz volt a bőröm és ki is repedt (ott lennt).És az nem gomba volt.

A canestent használhatod, az nem árt, vizsgálatig használd azt. Szerintem.


2 gyerekes

2009. jan. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
ha nyitott méhszáj akkor passz egyébként ha zárva lennél canestent meg klint is használhatnál...de a krém az jó külsőleg
2009. jan. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg ne laikusokra hallgassál, hanem menj orvoshoz!
2009. jan. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A babának ugye nem lesz ettől baja??
2009. jan. 3. 23:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: írtam, hogy kedden megyek a dokimhoz!!! Nem itthon akarom magam kikúrálni!
2009. jan. 3. 23:27
 6/7 anonim ***** válasza:
40%

első vagyok, nem lesz tőle baja, mint írtam, én is azt használtam. Keddig meg elég az.

3. válaszoló úgy reagált, mint ha hüvelyirrigálást javasoltunk volna. Akkor esetleg érthető lenne a reakciója.

2009. jan. 3. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Keddig már csak kibirod,addig kend be magad kenőcssel.Egyszer nekem is viszketett és magamtol elhasználtam egy canesten combit.Az orvosnak sem mondtam el.Mikor mentem vett kenetet és kiderült teljesen más bajom van.Valamilyen bakteriális fertőzés.Főleg a méhszájad sem zárt.Nehogy többet árt.
2009. jan. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!