Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhesen ma olyan...

36 hetes terhesen ma olyan gyenge vagyok mint a harmat. Normális ez?

Figyelt kérdés
Alapból 11-kor tudtam csak felkelni, de egész nap csak ténfergek és marha gyenge és álmos vagyok. Jó a vas a véremben meg úgy alapból a vérképem is tökéletes. De mitől lehet ez?
jan. 21. 16:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy lappang benned valami betegség, végül is influenza szezon van.
jan. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát azt nem hiszem. Az másmilyen szokott lenni, plusz azt hiszem 8 éve voltam utoljára beteg. Inkább ilyen nyomi vagyok ma. A terhesség elején voltam hasonlóan, hogy semmi energiám nem volt, de azt hittem, ilyen csak az elején van.
jan. 21. 16:25
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen napok, vele jár. Nelem is volt olyan hogy egyik nap mosott f.s voltam teljesen, masnap meg setaltunk egy csomót. Időjárástól is függött hogy érzem magam.
jan. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet az időjárás. Fájni nem fáj semmid? Nem fura a hasad?
jan. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Vannak sajnos ilyen napok. Szerencsés vagy,hogy neked az elején meg a végén. Nekem közte is voltak ilyenek, sajnos. Időjárás is ilyen mostanában.
jan. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Persze, hogy normalis.

Lehet beteg leszel.

Vagy csak ilyen napod van.


Miert, mikor nem vagy terhes ep, nem erezted meg igy magad ?


En is marha faradt vagyok ma, nem vagyok terhes.

jan. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Utolsó trimeszterben nekem is sokszor visszatért ez az erőtlenség, levertség érzése, mint amilyen az első trimeszter volt. De tényleg voltak közben olyan napok is amikor kicsattantam és egész nap pörögtem, de ez volt a ritkább.
jan. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Na ma én is ilyen voltam. Délután is aludtam, délelőtt is sokat lustálkodtam. Kihasználtam, hogy senki nem volt itthon. :)

39hkm

jan. 21. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!