Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36 hetes terhesen hányinger...

36 hetes terhesen hányinger és étvágytalanság normálisnak tekinthető?

Figyelt kérdés
Következő a problémám tegnap óta hányingerem van émelygek, nem akarok enni sem mert étvágytalan vagyok, viszket a bőröm mindenhol, fájdogál az "alhasam". Kicsit idegesít mert az egész terhességem alatt nem igazán voltam rosszul és csak gyomorégésem volt. És most 1 kg fogytam is ami nem baj mert 20 kg-ot szedtem fel de még is aggódom mert azt mondták hogy azt utolsó hónapokban hízik leginkább az ember

2015. júl. 19. 08:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Lehet amiatt mert nyomja a baba a gyomrod. Nem?

Esetleg a bőrviszketés lehet epepangás is. A nyomásnak kitett területek mint pl. talp, vagy ahol a melltartó pántja van stb is viszketnek?

2015. júl. 19. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A terhesseg utolso trimesztereben a viszketes lehet artalmatlan , DE ha elviselhetetlen eros viszketes akkor menj orvoshoz. Nem vicc. Amugy is mennek , mert jobb a biztonsag! En az elso terhessegem utan mar csak orvoshoz mennek ha bajom van. Nehogy baj legyen. Most a 3. Babat varom. Remelhetoleg problema nrlkul. Meg csak 7 hetes. Hetfon kerdezz ra az orvosodtol. Jo baba varast.
2015. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A viszketés miatt tényleg inkább menj el a háziorvoshoz, egy barátnőmnek is volt a vége felé és neki is írtak valami krémet. Az étvágytalanság többször is előfordult velem is,főleg már április-május fele,amikor melegebb volt az idő,lehet neked is ez a baj. Az alhasi fájdalom lehetséges,hogy jóslófájás lesz,ilyenkor már természetes és egyre többször fog jönni. figyelgesd,hogy nem keményedik-e mellette. Ha ilyet tapasztalsz és napi 10-nél többször jelentkezik, nőgyógyász!! Szedj sok magnéziumot az jól ellazít majd,bár a 36. héten már általában le kell vele állni,de volt olyan kismama akinek azt mondták,hogy a 38. hétig szedje.Szóval normális minden amit írtál,kivéve a viszketés. Nekem csak a pocakom viszketett,de az csak attól,hogy nyúlt a bőr. Esetleg keress jó tápláló testápolót testtejet,hátha csak annyi a baj,hogy szárítja a víz a bőröd vagy a nap. De inkább háziorvos.
2015. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, egyébként a legtöbb esetben nem amiatt hízik az ember ilyenkor a vége felé mert sokat eszik,hanem mert az utolsó pár hétben a kicsi már teljesen kifejlődött,így csak az a dolga,hogy nőjön és gyarapítsa a súlyát. Az utolsó 3-4 hétben hirtelen híztam 4 kg-ot,pedig mint írtam alig ettem,mert egyszerűen ha az ételre gondoltam sokszor már rosszul voltam. De a kicsi elvette ami kellett abból amit nagy nehezen megettem és szépen fejlődött. Ráhúzott még majdnem 4,5 napot, de 3100 grammal és 54 centivel született,teljesen egészségesen. Nem lett baja attól,hogy nem bírtam enni.
2015. júl. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!