Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki szedett Ludeát meddig...

Aki szedett Ludeát meddig szedte es utána gond nélkül eltudta hagyni, nem okozott bajt?

Figyelt kérdés

jan. 21. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Végig szedtem az elsőnél. Már a terhesség előtt is évekig brutális reflux miatt. Viszont utána elhagyhattam. A korábbi refluxom is megszűnt hihetetlen módon,végre gyógyszer nélkül tudtam élni. Most a második terhességemnél is a 16.héttől muszáj volt elkezdeni. Remélem most is majd el tudom hagyni.
jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gond nélkül elhagytam
jan. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A mai napig szedem, lassan 11 hónapos a fiam, és lombikozás előtt kezdtem szedni. De nekem alapból lett refluxom.
jan. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves elso, hogy sikerült kigyogyulnod?
jan. 21. 22:16
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem is már 2 hónapos a fiam, de még mindig gyötör..
jan. 21. 22:17
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem volt trükköm. Egy hétig kórházba voltunk,de már ott sem kellett. Azt mondják valakinek helyrebillent dolgokat a terhesség. Nem tudok másra gondolni,orvos se tudott rá így magyarázatot,mikor rákérdeztem. Napi 1-et kell szedned? Lehet még a hormonok?:/ Vagy nem tudom.
jan. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!