Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csak csupán kiváncsiságból...

Csak csupán kiváncsiságból kérdezem :) Volt úgy valaki aki ♡ 1 terhességnél semmi tünet:fiú lett ♡ 2 terhességnél hányinger,szédülés stb.:lány lett ♡ 3 terhességnél semmi tünet /5 hétnél vagy utána/ és mégis lány baba lett???

Figyelt kérdés

Tapasztalatokra lennék kívancsi :)

Köszönöm szépen 🙂


nov. 9. 13:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Figyelj. Nekem nem volt 3 terhességem,csak egy. Lány lett. De az égvilágon semmi tünetem nem volt az elmaradt menstruáción kívül.
nov. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

1. terhességnél: hányás, folyamatos émelygés, étvágytalanság, fáradékonyság - kislány

2. terhességnél: pár alkalommal émelygés, talán 2x hánytam, de amúgy semmi tünet - szintén kislány


Erősen kétlem, hogy lenne összefüggés :D

nov. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Semmi összefüggés.

Anyukámnak az ég világon semmilyen tünete nem volt a menstruáció elmaradásán kívül és lány lettem (és egészséges).

Barátnőm meg pl. gyakorlatilag végighányta mind a három terhességét, ebből 2 fiú és egy lány. Semmivel nem voltak más tünetei a lánynál, mint a fiúknál.

nov. 9. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám nővéremmel semmi tünetet nem tapasztalt, pocakja is alig volt a 30. hétig, velem végig hányt, 20 kilót hízott és én is lány lettem.

Én fiút várok most, mindenki lánynak gondolta, mert szédültem és fáradékony voltam, más bajom azóta sincs. Meg állandóan édeset ennék, pedig alapból nem szeretem az édességet. Mégis összetéveszthetetlenül kisfiú :). Csak van egy irtózatosan édesszájú apukája.

22 hkm

nov. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Első terhességemnél voltam a legrosszabbul, hányinger, fáradekonyság, lányom lett.

Második terhességem egy fokkal jobb volt, nem voltam annyira rosszul, megint lányom lett.

Most a harmadik terhessegemnél, semmirosszullét, vagy más tünet. Két hete voltam ultrahangom,megint lányom lesz.

nov. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerek nemétől vagy rosszul, hanem a szervezeted reagál a hcg hormonra. Az pedig fiú és lány esetében is ugyanúgy termelődik. Az lehetséges hogy mindegyik terhesség esetében máshogy reagál rá a szervezeted, de a nemétől független. Nekem 3 terhessegem volt, mindhárom más volt, de az ugye egyértelmű hogy 2 féle gyerek lett belőle. Nekem minél többedik terhesség volt, annál könnyebb volt.
nov. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem függ ettől, sajnos. Két barátnőmnél is rosszullét lánynál volt, fiúnál semmi. Van akinek mindkettőnél semmi tünet nem volt. Nálam a lányomnál nagyon rosszul voltam végig. Most még csak 8 hetes vagyok,eddig mérföldekkel másabb, vannak rosszullétek, de vannak egész emberi napjaim, lányomnál instant 0-24 rosszul voltam. Kíváncsi leszek majd,leginkább egészséges legyen. Te vagy a tegnapi kérdező, akik nagyon szeretnének megint lányt és összefüggést keresel? :D
nov. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

1. folyamatos hányás, rosszullétek - lány

2. tünetmentes terhesség - lány

3. folyamatos hányás, rosszullét - fiú

nov. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
84%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhe..


Tegnap nem kaptál elég választ?vagy nem volt olyan válasz ami neked megfelelő lett volna?

nov. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem függ össze, a baba neme a tünetektől. Nagymama, idős nénik és Dédi mama idejéből származó babona.
nov. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!