Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki volt mostanában az Istenhe...

Aki volt mostanában az Istenhegyi Klinikán 1.genetikai ultrahangon, válaszolna?

Figyelt kérdés

Azt hiszem, úgy olvastam, videó felvételt készítenek az uh-ról, amelynek a linkjét e-mailben elküldik. Ez így van? Minden orvosnál egységes? Fotót nem lehet kapni a babáról?

Tudom, nem babamozi, nem is az a lényeg, de azért egy képnek örülnék.

Köszönöm, ha válaszoltok.



jan. 22. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:

Decemberben voltam az első trimeszteri vizsgálaton, múlt héten a 2. trimeszterin. Mindkétszer kiküldtèk a videót azonnal. Emellett képeket is kaptam mindkét alkalommal. A 2D ultrahang mellett mindkét alkalommal megnézték 3D-ben is - ezekről egy-egy képet nyomtattak. Bár a 12. hetin még alig volt kivehető, hogy mit is látunk. :)

Amúgy a videó nagyon jó minőségű, én abból is fotóztam ki néhány képet.

jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
#1! Köszi. De akkor te nem a 12hetes genetikain voltál?
jan. 22. 19:22
 3/9 anonim ***** válasza:
Átküldik azonnal a videót, a képeket meg a doki helyben a kezedbe adja. Nagyon rendesek. Én a Zsirai László doktorúrhoz mentem minden terhességemnél. Nagyon szimpatikus orvos, rendesen elmagyaráz mindent és lehet is kérdezni közben. Pénteken megyek a 2. genetikaira.
jan. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Én Hajdu doktornőhöz megyek. Őt ajánlották, de nekem is Zsirai volt a legszimpibb. Ő volt a pótom, ha Hajduhoz nem lett volna időpont.
jan. 22. 20:08
 5/9 anonim ***** válasza:

Hidd el nemfogod megbánni, hogy oda mész. Nagyon emberségesek már a recepción is. Biztos minden orvosuk nagyon rendes és precíz.

3-as voltam

jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindkettőn az Istenhegyiben voltam. Decemberben a 12. hetin (Dr. Bátorfi), múlt héten pedig a 20. hetin (Dr. Halász). #1
jan. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Megbánni biztos nem fogom. Csak azért érdekelt ez a kép kérdés, mert magánban nem kaptam ☹️Legnagyobb meglepetésemre szakrendelésen meg kaptam, csak egyrészt nem tudtam nyugton maradni, annyira remegtem, másrészt olyan béna gép van, hogy kb.egy szellem látszik 😁 Szóval azon túl, hogy azon parázom, hogy egyáltalán eljussunk odáig, örülnék, ha lenne róla végre egy képem.
jan. 22. 20:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem terhesgondozási csomagom van náluk szóval minden vizsgálatra oda megyek.

Nem csak a genetikait, hanem minden UH-t kiküldenek e-mailben, es 3-4 fotót is kapok mindig kérés nélkül is.

Csak ajánlani tudom őket🙂

jan. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hajdúnál voltunk 12. hetin és 20. hetin (december elején), mindkétszer helyben kézbe kaptuk a sima fotókat + egy 3D-set, és még aznap e-mailben kaptuk meg a videó linkjét. Tök bénák a 3D-sek, mert utálja az UH-t, nem akar megfelelően fordulni, szóval ilyen kis alien-fej, én ebből nem látom milyen lesz. :D
jan. 23. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!