Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire normális? Van-e...

Mennyire normális? Van-e aggódni valóm?

Figyelt kérdés

Kedves Mamik,


A kislányom izgő-mozgó, első baba. Egy ideje mozgásait és rugásait egészen lent kezdtem érzékelni, időközönként és egyre gyakrabban. Később ehhez a hólyagom ingerlése társult, ami mostanra folyamatos pisiléssel jár, pisilés után is. Újanta rugásait a hüvelyemben érzem. Volt-e valakinek hasonló tapasztalása? Aggodalomra ad-e okot?


24 hetes mami



jan. 24. 19:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én amikor igy lent éreztem jobban a mozgást, olyankor farfekvésben volt a pici. De ez még ilyenkor semmit nem jelent, bármikor megfordulhat.
jan. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt. Nem, nem ad okot aggodalomra.
jan. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen, normális. Hú, hogy én az mennyire utàltam 😂
jan. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor még a köldök alatt vagy vonalában helyezkedik el. A többi rugás és a húgyhólyag ingerlése is normális.
jan. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Teljesen normális.

Mikor faros volt a kisfiam, akkor éreztem ezt. Néha mintha a végbelemben mutatott volna...

Aztán mióta fejvégű, azóta a bordámba akasztja a lábát és nyomja magát lefelé, tehát azért kell mostanság pisilnem.

Most 33 hetes vagyok.

jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!