Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jó reggelt kívánok mindenkinek...

DneS.Niki1987 kérdése:

Jó reggelt kívánok mindenkinek! Kérdéssel fordulok hozzátok! Tegnap voltam rákszűrésen,és uh-on. 5 mm-es felritkulàs van a méhemben. A doki megkérdezte,hogy terhes? Mondtam,hogy nem tudok róla. Azt mondta, hogy bármi lehet.

Figyelt kérdés

jan. 26. 08:33
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam a 12. Ciklus napon.

És 15,2 mm endometrium vastagsàga! 3 hét múlva lesz eredmény,akkor újra megvizsgál!

Lehetek terhes? Valaki járt már így? Tudom,hogy ez a petezsák előtti állapot,a felritkulàs.

jan. 26. 08:36
 2/23 anonim ***** válasza:
84%

Teszt?

Ha a felritkulás terhesség miatt van akkor a teszt már mutatja.

12 ciklusnapon a 15 mm nagyon vastag, nekem mensi előtt 10mm

jan. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

Reggel csináltam. Én nagyon halványan látom rajta,a férjem nem látja...

3 hét még nagyon sok idő. 😟

jan. 26. 08:53
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

A 3 hét az a szövettan eredménye és nem az hogy te terhes vagy!

Csinálj holnap reggel is ha terhes vagy erősebb lesz.

Nekem is volt felritkulás menstruáció elött de a doki annyit mondott hogy ez is az is lehet. A méhnyálkahártya leválás is felritkulással indul.

jan. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

De méhnyalkahártya levállás,vagyis menstruáció nem lehet! Mert ma a 13. napon vagyok!

3 hét mire meglesz az eredmény, és azt mondta a doki,hogy akkor újra megultrahangoz!!!

Ezt ő mondta,nem én találtam ki!

jan. 26. 09:03
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
12. ciklusnapon kizárt a terhesség.
jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Miért àllítod ezt?

Lehet később volt peteérésem!

Ugyanis csak kíváncsiságból a 17.,18. napon csináltam ovulációs tesztet,ami full pozitív volt!

Január 14-én jött meg 23 napra és csak 2 napig tartott.

jan. 26. 09:41
 8/23 anonim ***** válasza:
85%
Digitális clear blue teszt és akkor nem kell nézegetni hogy egyik látja a másik nem látja a csíkot.
jan. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mert ha az ez nem mensi lett volna, csak vérzés és az előző hónapban fogant volna, akkor a tesztről már leugrana a csík és petezsák minimum látszódna.
jan. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Teszt újra. Digitális is jó.
jan. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!