Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalmasan mozog a baba?

Fájdalmasan mozog a baba?

Figyelt kérdés
Másnak is volt olyan a 39. hét körül, hogy esténként olyan aktív volt a baba, és annyira erősen mozgott, hogy néha már fájt? Én most így vagyok. Valószínűleg a frontot érzi, de nem is tudok aludni tőle, sokszor annyira fáj amit csinál.
jan. 27. 01:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Oh, hát már nagy a baba, és nincs helye a pocakban, szóval fájhat, ha valami nagyobb mozdulatot csinál....

Kitartást, pár csak napok vannak hátra!

jan. 27. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Huh hát két órát sikerült aludni, annyira sokat és annyira durvákat mozgott. Itt felénk most orkán erejű szél van és eső, ő meg ha ilyen jó kis front jön, azt mindig megérzi.
jan. 27. 04:32
 3/9 anonim ***** válasza:
33. héten is volt olyan, már alig vártam, hogy végre kint legyen. Mi ki sem húztuk, 39. Hétig.
jan. 27. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb a 30.héttől éreztem így 😅
jan. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Akkor nektek sem volt könnyű. Engem jövő héten császároznak, de bevallom, én már nagyon várom, hogy vége legyen a terhességnek.
jan. 27. 07:57
 6/9 anonim ***** válasza:
29. héten vagyok, most a front miatt az enyém is olyanokat fordul, hogy fáj, pedig még nem egy nagy súly, de gondolom ettől függetlenül idegeket már el tud találni.
jan. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
33. hetes vagyok és napok óta akkorákat rúg az oldalamba, vagy szimplán feszíti magát, hogy fáj. Nem tudom mi lesz később.. :D
jan. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
3.as vagyok. Rendszeresen kifeszítette a lábát, nyomta a bordám, majd behugyoztam. 28. hét után pokoli volt konkrétan, 30 felett végképp.
jan. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
kérdező valószinüleg érzi a frontot meg a szeles időt,itt is orkán erejű szél van,igaz én nem vagyok terhes de tegnap én is nagyon szarul voltam az idő miatt fáj a fejem meg hányingerem volt meg már utolsó napok vannak hátra a szülésig,nagy már a baba szoval érthető hogy már egyre nehezebb kitartást :)
jan. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!