Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt vizelettartási...

Terhesség alatt vizelettartási probléma. Van rá valamilyen megoldás?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen téma, de mostanság sok bosszúságot okoz. Még csak 22 hetes terhes vagyok, így nem hiszem, hogy a húgyhólyagra nehezedő teher okozná, de igazából nem tudom. A terhesség előtt nem volt ezzel problémám, de most elég egy nagyobb hapci vagy köhögés, és elönt szószerint a vizelet. Használok tisztasági betétet, de már kevésnek bizonyul, így inkontinenciára valót vettem, de ez meg nagyon kényelmetlen ahhoz, hogy egész nap viseljem. Nem tudom igazából milyen más módszer létezhet erre, mert hiába olvasok sokat a terhességről erről pont nem is hallottam még csak, hogy szülés után előfordulhat ilyesmi. Már kezdi megkeseríteni a mindennapjaimat, mert asztmás vagyok, gyakran köhögök és minden alkalommal ez történik és félek, hogy idővel még rosszabb lesz. Volt valakinek hasonló panasza? Talált rá a betéten kívül más megoldást?
jan. 31. 19:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van. Intimtornat csinalhatsz terhesseg alatt is.

Vagy keress fel egy ezzel foglalkozo gyogytornaszt, vagy pl ott a kriston torna, abbol van konyv is, tanfolyam is.

jan. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%

Persze, szerintem valamennyire normális. Tüsszentesre, köhögésre nekem is jött, a megoldás hogy visszatartottam a köhögést ameddig WC-re nem értem :D Már amikor tudtam...

Sima tisztasági betétet használtam, olyan nem volt hogy látványosan átázott volna.


Szülés után azonnal elmúlt.

jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kriston intim torna megtanulása es napi szintű gyakorlása.
jan. 31. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
😀😀😀
febr. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!