Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Erős köhögés miatt vizelettart...

Erős köhögés miatt vizelettartási probléma. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

19 hetes vagyok, megfáztam köhögök, fáj a torkom.

A problémám az lenne, hogy minden köhögésnél folyik a vizeletem nem tudom visszatartani, a tisztasági betét kevés, most már normált használok. Mit tehetnék hogy ez elmúljon? Vagy majd ha elmúlik a köhögés megszűnik ez is?


2018. jún. 26. 05:26
 1/3 anonim ***** válasza:
85%

Intimtorna.


Persze, a fő kiváltó ok megszűnik, de meg csak 19 hetes vagy.

Ha nagyobb nyomás nehezedik a hólyagodra nagyobb gondjaid is lesznek.

Engem hála Istennek elkerült, az utolső hetekben mégis sokszor nehez tartani az összepréselt hólyagban a vizeletet.


Tudom, hogy kellemetlen, de sima betét nem tudja a vizeletet elnyelni, erre speciális kellene a mindennapokra.


A lenti izmaidat kellene tornáztatni, hogy később se maradjon meg a probléma.

Ezen felül időzített vizeletürítésre is szükség van.

Nagyon jó anyagok vannak a neten, vagy külön err specializálődott oldal is.


Ne hagyd magad, lehet tenni ellene.

2018. jún. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyet értek elsővel, ez még elég korai és csak rosszabb lesz és szülés után is maradhat. Szerintem keress fel egy gyógytornászt. Addig meg csillapítsd a köhögést (hagymatea, sós inhalálás és hasonló praktikák) és hordj erre való betétet, más felszívóképesség kell a vérhez, mint a vizelethez.
2018. jún. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen gond de nem ennyire durván, egy tisztasági mindig elég volt és csak 35+ hetesen jött elő. intimtornára kéne járnod mert lehet hogy szülés után is meg marad ez az állapot.
2018. jún. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!