Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes nadrágokat meddig...

Terhes nadrágokat meddig hordtátok szülés után?

Figyelt kérdés

Még 2 hónap van a kiírt dátumig, de csak most találtam olyan kismama edzős nadrágot, ami kényelmes. Viszont ez annyira kényelmes, hogy szülés után is hordani szeretném. :D


Mennyi ideig nagy a pocak szülés után? Meddig lesznek ezek a ruhák hordhatóak?


jan. 30. 10:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Változó, hogy kinél mekkora pocak marad. Láttam olyan nőt a klinikán szülés után a tusolóban, akiről meg nem mondtam volna, hogy kisbabája született, olyan szép lapos volt a hasa. Nekem sajnos volt pocak már a terhesség előtt is és sajnos maradt utána is, pedig vékony nő vagyok...csak hasas 😆. Edzéssel sikerült egy elfogadható szintre letornázni de azért bármit nem vehetek fel. Addig hordjad ameddig kényelmesnek érzed. 😊
jan. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Semeddig.


Talán 1 hétig tudtam azt a nadrágom hordani amit eredetileg 20-30 hetes terhesen hordtam, utána esett le rólam.

6 héttel szülés után 2 ujjnyi hiányzik hogy be tudjam gombolni a terhesség előtti nadrágjaim, az se a hasam hanem a nagyra nőtt fenekem miatt.

jan. 30. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Évekig amikor hideg volt, jó volt derékmelegítőnek.

1 kismama nadrágot vettem csak, a többi is ugyanúgy jó volt rám végig, max nem gomboltam be

jan. 30. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szabás függő. Volt olyan kismama farmerem, amit nagy pocakkal már nem tudtam felvenni, meg olyan is, amit kb. 7 hónapos pocakkal tudtam először hordani. :D

Amit nagy pocakkal már nem tudtam felvenni, azt simán elhordanám bármikor, picike a has kialakítása és én imádtam, hogy magasított, melegíti a derekam. :D Egy szabadidőm volt, annak hatalmas a pocak kialakítása, így az szülés után már leesett rólam.

jan. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
szülés után egyáltalán nem volt nekem kényelmes. A terhesség elötti ruhákat vettem vissza
jan. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után? Nem hordtam. Ugyanazokat hordtam mint terhesség előtt. Leggings, farmer, szoknya. Örültem hogy megszabadulhatok tőlük.
jan. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem végig azok a ruháim voltak jók, mint terhesség előtt, nem sokat nőtt a hasam.. Vettem kismama farmerokat még kb. 12 hetesen, hogy majd jók lesznek, de olyan bénán elállt a hasamnál, hogy végül nem hordtam. Szülés után pár órával meg már laposabb volt a hasam, mint mielőtt terhes lettem. Nem is hitték el a szobatársaim, hogy én szültem a gyerekem 😅

Ki kell próbálni, ha szülés után is kényelmesnek találod, akkor hordd nyugodtan, az első hetekben mondjuk többnyire úgyis otthon lesztek csak, max elhordod otthoninak.. Vagy félre teszed, ha akartok még, majd jó lesz következő alkalommaly

jan. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

Semeddig.

10 kilót híztam,abból majdnem 4 kiló volt a lányom és mellé még ugye méhlepény, magzatvíz stb. Már hazajövetelnél csúszott lefele rólam a kismama legginsrm. Még jó hogy jó idő volt, így végül sima ruhába jöttem haza. Egyik kismama nacimat sem tudtam tovább hordani.

jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8 napja szültem semmi hasam nincs már. Mint aki jóllakott annyi. de én 63kgval mentem szülni, 56 vagyok jelenleg. Terhes cicagatyáimat hordom, kényelmes.
jan. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Decemberben szültem, tavaszig hordtam, mert jó volt derék melegítőnek.
jan. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!