Lehetek terhes? ❓

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Nem szeretnék gyereket, ezért aggódom. Az exemmel úgy szexeltünk megszakításos módszerrel, hogy azt mondtuk, ha becsúszik így a gyerek, akkor örülünk neki, de nem próbálkoztunk aktívan. Viszont kiderült, hogy ő egy bántalmazó ember, kizártam az életemből teljesen. Ezért most ha kiderülne hogy becsúszott a baba, az összetörne lelkileg...

Az alábbiak a részletek:

Utoljára dec 28-án voltunk együtt, nem tudom mikor ovuláltam (a ciklusom változó). Megjött jan 4-én. Normális menzesznek tűnt, színben és mennyiségben is. Viszont olvastam hogy valakinek úgy is megjön (normálisan) ha egyébként már terhes. Néhány fura tünetet észleltem, de nem tudom hogy csak bebeszélem-e mert annyira tartok tőle. Szurkálást éreztem jó pár napig, a mellem is érdekes. Teszteltem 2 napja (február 2-án) x epil teszttel, negatív lett. Nem láttam rajta második csíkot, de már a szemem is elkezdett káprázni, mi van ha volt ott halványan mégis valami? Viszont több mint 1 hónapja volt az aktus, annyi idő után már láthatóan kimutatná, nem? A következő menzeszem még nem jött meg, igaz van hogy 40-42 napos is egy ciklusom.

Van még egy teszt, azt pénteken terveztem, egy héttel az első teszt után. Szóval tudom, hogy ti nem tudjátok majd megmondani, inkább csak egy kis megnyugtatást szeretnék kérni. Szerintem a tüneteket is bebeszélem, annyira tartok attól hogy egy bántalmazótól lennék várandós. Nem véletlen zártam le minden szempontból azt a kapcsolatot, és szeretnék tovább lépni.

Előre is köszönöm... 28/N



febr. 4. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
99,9%, hogy nem vagy terhes. Ha késik, akkor vegyél tesztet. A legrosszabb esetben is ha terhes vagy, nem muszáj megtartani, sem beszámolni róla.
febr. 4. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! A lelki támaszt is!
febr. 4. 14:49
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem vagy terhes. No stress.Kitartást 🙏
febr. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Ment a zöld mindkettőtöknek (az első válaszolót nem tudom ki pontozta le 100%-ról).
febr. 4. 17:18
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha a december 28-i aktusból terhes lennél, már leugrana a csík, nyugi :)

Ha pedig te lennél az az egy az egymillióból, akinek vizeletbe nem választódik ki a hcg, akkor a pénteki teszt is tuti negatív lesz, szóval felesleges ellőni, ez 1000% :)

Nem vagy terhes, hisz menstruáltál, aki vérzik terhesen, az nem menstruál, hanem progeszteronhiány miatt inkább csak pecsétel, barnázik, vagy néha hematóma ürül vagy ilyesmi.

Tényleg nyugodj meg, ezt szerintem biztosan megúsztad!

febr. 4. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nagyon hasznos volt a levezetés kedves 5. válaszoló, köszönöm szépen! Próbáltam utánanézni, hogy mi okozhatja a tüneteket, és végül arra jutottam, hogy bejelentkezem nőgyógyászhoz, mert lehet petefészek gyulladás. Nem lépődnék meg, ha egy ilyen mérgező emberre ekképpen reagálna a szervezetem. A szurkálás is stimmel, persze nem vagyok orvos, de hátha a vizsgálat után többet tudok.

Köszönöm még egyszer!

febr. 4. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
:( Sajnálom, hogy így alakult kérdező.
febr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az együttérzést kedves 7-es! Nem kell egyébként, időben léptem ki, nem is hezitáltam. Ebből tudom, hogy erős vagyok és minden rendben lesz :)
febr. 4. 22:14
 9/10 anonim ***** válasza:

Vlm is volt ilyen h annyira feltem tole h megjelent kb ah osszes terhessegre utalo tunet.

Megjott a mensim.

Megnyugodtam es elmultak a tunetek

febr. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Azóta megjött még egyszer, tehát az utolsó aktus óta 2x is menstruáltam. Nem szokott hosszú ideig tartani, most is inkább 3 nap volt, de ebből 2 nap erős vérzés. Gondolom, ezek alapján pláne nem lehet baj … (elnézést, hogy bajnak nevezem, csak a kialakult helyzet miatt tekinteném annak).
febr. 16. 14:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!