Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Extrém derékfájás normális 28...

Extrém derékfájás normális 28 hetesen?

Figyelt kérdés
28 hetes várandós vagyok , kb 2 órája folyamatos nagyon erős derékfájdalmam van ami sugárzik minden fele , olyan mintha becsípődött volna , néha a hasam aljába is kisugárzik , fekvésre minimálisan szűnik de érzem hogy lüktet , felkelésre rosszabb mi lehet ez? Kb 30 perce tartott ez a fájdalom mikor egy pukkanást is hallottam a pocak felől , de nincs vérzés sem magzatvízszivárgás
febr. 4. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
48%
Valószinű a gyerek nyomott egy ideget. Sok ilyen fog előfordúlni még a terhesség alatt. Próbál ő is helyezkedni, néha nekünk nem annyira kellemes.
febr. 5. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugalom. Valószínűleg a baba épp úgy fekszik vagy ez a szeles idő is bezavarhat. Nekem kb 2 hete volt hasonló. Görcsölgettem, derékfájás meg ilyen finomságok. Majd idővel hallottam egy pukkanást a hasamban is. Kicsit megijedtem, de folyamatosan figyeltem magam, ha bármi lenne azonnal menjek a kórházba. De nem fokozódott a dolog, és nem történt semmi különös a pukkanás után sem. Rá 1 hétre voltam kontrollon, minden rendben volt. Én arra is gondoltam, hogy az a pukkanás lehetett az is, ahogy a belek hirtelen rendeződtek a baba mozgása miatt. Ki tudja mi zajlik ott bent :) Ha görcsölsz akkor nyugodtan vegyél be No-spa-t, azt lehet terhesség alatt, nézz utána. A derekadat meg kend be egy kis gyógynövényes krémmel. A patikában biztosan ajánlanak neked valót!

Üdv: egy 27 hetes kismama :)

febr. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!