Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetesen napok óta tartó...

29 hetesen napok óta tartó tompa derékfájás,alhas fájás normális?

Figyelt kérdés
2023. jan. 3. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Én bemennék egy CTG-re, a derék + alhasi fájás nem annyira jó.
2023. jan. 3. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is fájt majdnem egy hétig. Voltam vele orvosnál, ő azt mondta hogy teljesen normális
2023. jan. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igen, az esetek egy részében normális, a másik részében meg bajt jelent. A derék + alhasi fájdalom kombináció nem jó, mert olyan fájásokat jelentHET, ami nyitja a méhszájat. Tudom, mert volt részem vetélésben a 23. hét legvégén, előtte napokig nagyon enyhén fájdogált az alhasam, derekam. Semmi rosszra nem gondoltam, teljesen normális terhes kellemetlenségnek hittem. Aztán mire megjelent egy csepp vér és kórházba mentem, már kinyílt teljesen a méhszáj, nem lehetett visszafordítani a folyamatot.


Ezért kéne egy CTG, hogy igényel-e beavatkozást (szülésvisszatartás), v

2023. jan. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
...vagy csak kicsit több magnéziumra, pihenésre van-e szükség. Nem mindegy. Nekem azt mondták, inkább százszor menjek be feleslegesen, mint egyszer túl későn.
2023. jan. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!