Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van aki az előváladéktól lett...

Van aki az előváladéktól lett terhes?

Figyelt kérdés

Tudom a megszakítás nem védekezés most nem is ez lenne a fő.

Csupán elgondolkodtam hogy olyan sok helyen olvasni hogy előváladéktól is teherbe lehet esni de érdekelne hogy mégis van e olyan aki így esett teherbe?



#terhesség #előváladék #Nem történt "baleset" #Nem védekezés
febr. 6. 15:08
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Én igen. Sajnos. Egyszer feküdtünk le gumi nélkül, egyetlen egyszer, megszakítással “védekeztünk”. Terhes lettem.
febr. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Úgy hogy nem ment el beléd? Ne haragudj de ténylegessen csak az előváladéktól való terhességröl sose hallottam mármint hogy így történt valakinek.
febr. 6. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Azért nem hallottál erröl, mert nem AKARTÁL hallani róla.

A megszakításnál nem megy el a nöben a párja, tehát máshonnan nem kerülhet be.

De sok olyan terhesség is keletkezik, amikor az elején "kicsit betette", utána még egy ideig gumival csinálták, és terhes lett.

febr. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

#2: a megszakítás azt jelenti, hogy idő előtt kiveszi. Azaz nem, nem ment el belém. 3 nap késés után kezdtem el furcsállni, egyből pozitív lett a teszt.

7 hetesen volt abortuszom. Akkor derült ki, hogy akivel együtt voltam 4 hónapja, házas, van felesége.

febr. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Én is így estem teherbe. Nem ment el bennem soha.
febr. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%
Én azt hittem, hogy ez csak egy legenda. Mármint _elvileg_ persze lehetséges, de soha nem találkoztam ilyennel, a saját szüleim is így csinálták 40 évig, és ilyen sok idő alatt is csak akkor lett terhes anyukám, amikor nem szakították meg az együttlétet... Aztán egyszer szóba került a dolog egy beszélgetésünkben a fiam legjobb barátjának az anyukájával, aki elárulta, hogy az említett legjobb barát bizony így fogant meg. Hát néztem akkora szemekkel, mint két kistányér. 😃
febr. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Ritka, de letezik. Megeri? Csak akkor ha nem tervezitek de nem gond ha megis becsuszik a gyerek...
febr. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
47%

2 hónapja így védekezünk, pár perc gumi nélkül, majd óvszer. Előtte párom mindig elmegy a mosdóba. Az előváladék máshonnan érkezik, mint a spermiumok, viszont sosem lehet kizárni, hogy van élő spermium egy férfi húgycsövében vagy nincs. Pl: ha adott napon már a többedik aktus zajlik, akkor nagyon remélem hogy tisztában vagytok azzal, hogy lehetnek a húgycsőben élő spermiumok az előző napról.


Mondom egy szemléletes példát. Este elalvás előtt volt akció a megszakításos+gumi módszerrel. Másnap reggel párom automatikusan húzta fel az óvszert. Tökéletesen tisztaban volt vele, hogy az esti akció lehetséges marádványaiból terhes lehetnék.


Viszont aki ezzel védekezik, figyelje az ovulációs jeleket. Minden hónapvan van egy 10 napos ablak amikor nagyoooon nem érdemes reszkírozni a megszakításos módszert ha nem szabadna jöjjön a baba.


Hangsúlyozom esetünkben ez nem lenne gond, abbahagytam a tabit az óvszerért viszont egyikünk sincs oda.

febr. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!