Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Barátommal nem védekezünk, viszont sosem élvezett belém. (Tudom az előváladéktól is meg lehet termékenyülni, azt is tudom hogy hülye vagyok, kérlek ne írjátok le mert így is nagyon rosszul érzem magam)


8 napja késik. 7 napja olyan tüneteim vannak mintha megakarna jönni: fáj a hasam, folyton éhes vagyok, fáj a cicim, gyakran kell pisilnem és folyton sírok



2021. jan. 3. 16:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Teszt előbb megmondja, mint a válaszolók a gyakorin.

Egyébként igen, simán lehetsz terhes.

2021. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi gátol egy terhességi teszt beszerzésében?
2021. jan. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

2-re:

Telefont simogatni egyszerűbb.

2021. jan. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#2

A félelem, illetve hogy nincs saját keresetem, sem zsebpénzem.

De barátom megoldaná, csak tényleg nagyon félünk

2021. jan. 3. 17:04
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod, hogy lehetsz terhes az előváladéktól, akkor miért kérdezed meg? Igen, lehetsz terhes. De mi ezt innen a kanapéról a gép előtt ülve hogy mondjuk meg neked biztosra? Menjetek el a Rossmannba, és vegyetek egy tesztet, meg egy csomag gumit, és használjátok legközelebb. Ezek a tünetek nem jelentenek semmit, valakinek terhesen is van, valakinek meg nincs. Drukkolok, hogy negatív legyen a teszt (fiatalabb koromban én is csináltam hülyeséget, szóval átérzem), de legközelebb gondolkodjatok felelősen. Tudom, hogy félsz, de minél tovább húzod, annál rosszabb lesz, gondolom már most is csak ezen forog minden gondolatod.
2021. jan. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp csinálj tesztet. Ha nem vagy az akkor nem kell többet izgulnod ha még az vagy menj és beszélj a nődokival. Kórházban aki épp ügyeletes. Ott mondd el neki amit gondolsz erről.
2021. jan. 3. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%
Azért 500 forintod csak van egy tesztre. Attól, hogy félsz, még nem leszel kevésbé terhes, jobb minél előbb tudni.
2021. jan. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%

Mindjárt előveszem a varázsgömböm, és megjósolom.... 🤦‍♀️


Igen lehetsz, mert felelőtlenek vagytok, nem kicsit. Ha egy tesztre nincs pénzed, akkor majd a gyereknevelésre lesz? Gondolkodj már előre...

2021. jan. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Persze,hogy lehetsz terhes
2021. jan. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Holnap veszünk tesztet aztán kiderül.
2021. jan. 3. 21:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!