Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ilyen jellegű eltérés a...

Lehet ilyen jellegű eltérés a mellemben terhesség alatt?

Figyelt kérdés

Mindkét mellem elkezdett nőni, most a 20 hét környékén. Tegnap észrevettem, hogy az egyik picivel nagyobb (eddig nem tapasztaltam), és érintésre keményebb. Egy pontban feltűnően keményebb, másik oldalon nincs ilyen. Nem dűlőre, nem mozgatható, "csíphető" (vagyis nem tudom a két ujjam közé megfogni), inkább laposan keményebb. Holnap telefonálok és kérek időpontot az orvostól.

A neten nem igazán olvasgattam erről, nem akarok még jobban izgulni, de itt gondoltam megkérdezem. Hátha természetes jelenségről van szó.


28/N


febr. 6. 20:16
 1/3 A kérdező kommentje:
*Nem dudor
febr. 6. 20:21
 2/3 anonim ***** válasza:
73%
Valószínű elkezdtek dolgozni a tejmirigyek a melledben. Szerintem semmi ok aggodalomra.
febr. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jobb félni, mint megijedni. Szerintem mindenképpen lásson orvos, azzal semmit nem veszíthetsz.
febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!