Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egy külföld fórumon azt a...

Egy külföld fórumon azt a tényt olvastam, miszerint a terhesség 25-26.-ik hete után tilos pudingot enni, vagy kakaót inni, esetleg hidegitalt inni, mivel fenáll a fokozott veszély, hogy a szülés beindul, és koraszülés lesz ennek a vége. Ez igaz??

Figyelt kérdés

febr. 8. 07:14
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de most megkívántam egy jó hideg kakaót :D
febr. 8. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor ezért! Én ettem pudingot és 34 hétre született a fiam. Tuti hogy attól volt! Legközelebb vigyázni fogok!!!


(igen, csak irónia)

febr. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem igaz.

A pudingot nem szeretem, de télen nyáron hideget iszok, nem csak kakaót hanem kávét is ittam és indítani kellett.

febr. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Így van.😁 Sokkal durvább, hogy a 36.héttől a kismamák semmit nem ehetnek, mert hátha hirtelen úgy alakul, hogy altatásos császárra kerül sor és ugye műtét előtt tilos enni.😂Inni is csak vizet szabad és épp csak annyit, hogy életben maradj.
febr. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen könnyű lenne ,akkor nem lenne túl hordás sem. 😅
febr. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Baromság a legjavából...
febr. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A férjem édesanyja állandóan frászban volt amikor mondtam, hogy napi 4 liter szénsavas vizet ittam a terhesség és a szoptatás alatt. Azt kívántam.


Neki szent meggyőződése volt, hogy a férjem nővére azért volt rossz evő, rossz alvó baba, mert ő szénsavas vizet ivott.

A kisfiam jó evő és jó alvó lett :D

febr. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
🤦‍♀️ de nagy az isten állatkertje...
febr. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!