Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nagyon elcsépelt lett szerinte...

Nagyon elcsépelt lett szerinted a Bence név?

Figyelt kérdés
Sok embertől hallom, hogy elcsépelt lett, mert évekig a leggyakoribb név volt. A mi környezetünkben összesen 3 Bence van, egy 31 éves és két 4 év körüli fiú, szóval én ezt annyira nem tapasztaltam. Szóba jött még Zalán, Zétény, Botond, Hunor nevek is, de nekem a Bence tetszik a legjobban ezek közül. Neked mi a véleményed ezekről a nevekről? Akinek mostanság (elmúlt 5 év) született kisfia hogyan hívják? Utólag nem bántad meg, hogy ezt a nevet kapta?
febr. 15. 11:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%

Igen.

Bölcsis csoportban 4 Bence volt.

Oviban 2.

Az osztalyaban most 3.

Nem adnám.

febr. 15. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
92%

Bölcsiben dolgoztam, a 7 év alatt 1 kisgyerekkel találkoztam aki Bence volt. Ellenben a 90-es évek Bencéi felnőttek, gyerekeik lettek így kb 25 vagy 30 Bence nevű apukával találkoztam az évek során :D

A férjem is Bence.

febr. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha a Bence tetszik, akkor legyen Bence. Nekem nem is a gyakorisága miatt nem tetszik, hanem mert becenévnek hat.

A felsoroltak közül a Zalán tetszik.

febr. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
21%
Igen, nagyon elcsépelt, évtizedek óta népszerű. Én nem adnám, a hangzása sem tetszik. A többi felsorolt név is népszerű, mégsem annyira elcsépelt, azok közül a Botondot választanám.
febr. 15. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Add, ha tetszik. De ha azt kérded, elcsépelt-e: persze, hogy az. Ne álltasd magad, hogy felétek nem gyakori. A statisztika egyértelmű. 20 éven a top3-ban volt, ha nem még most is, de a top5-ben tuti.
febr. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
53%
Szülésznő vagyok, alig született nálunk Bence! Nagyon elvétve van csak szóval, szerintem már nem annyira népszerű!
febr. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Egyébként nekem is olyan nevem van, ami a 90-es években nagyon gyakori volt, sok ismerősömet is hívják ugyanúgy, mint engem, de sosem zavart. Nem érzem negatívumnak, de persze érthető az is, ha valaki szimplán emiatt nem adná.
febr. 15. 12:15
 8/18 anonim ***** válasza:

Sok a Bence, bár az én környezetemben csak 1 van.

Ettől függetlenül én adnám, ha annyira tetszene.

febr. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ezek amiket írtál mind azok.

De ha neked ez tetszik ne zavarjon.

Regen meg ugyanez volt a László Zoltán Péter vonal….

febr. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, egy kis Bencét sem ismerek.
febr. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!