Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bence mennyire felkapott?...

Bence mennyire felkapott? Lehet ezt választom.

Figyelt kérdés

Unokatesóm is Bence.

Csak azért kérdem mert nagyon sokan adják.De ha nem találunk mást a párommal csak ez az egy tetszik neki is meg nekem is!Sajnos másba nem egyezünk!


2018. márc. 25. 17:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
A leggyakoribb, de az számítson, hogy mi tetszik! Ha a Bence akkor legyen Bence
2018. márc. 25. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
A statisztikak alapjan a legnepszerubb! De ez nem gond szerintem :)
2018. márc. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
66%
Legnépszerűbb. Csak az osztályomban három Bence van, és az unokaöcsém is Bence. Dehát ha ez a név tetszik akkor hajrá
2018. márc. 25. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%

Évente kb.1800 "Bence születik".

1 már igazán nem oszt,nem szoroz.:)

Arra viszont sajnos számítani kell,hogy többet fogják a vezetéknevén szólítani,mint a keresztnevén.Esetleg kap egy saját számot,attól függ,hogy 7. vagy 8. lesz-e az adott csoportban.

Egyébként én semmi szépet nem találok benne hangzásilag és borzasztó infantilis egy név.8 éves korig viselhető kb.Felnőtt embernek meg egyenesen röhej.


De az a szép,hogy nem vagyunk egyformák.:)

2018. márc. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
30%

5 éves fiam Dániel. Az egyálatalán nem érdekelt, mennyire gyakori. Tinikorom óta tudtam, hogy ez lesz a fiam neve.

Statisztikailag szinte a leggyakoribb, mégis a bölcsiben is és oviban is ő az egyetlen. Pedig nagy városban élünk. 2 Dani van az ismeretségi körben, egy 14 éves, meg egy 21. Szóval jól tettem, hogy nem a statisztika, hanem a szívem alapján döntöttem.

2018. márc. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
15%
Nem az a lényeg, mennyire gyakori, ha tetszik. Mi is azt választottuk volna de nekünk a rokonságban is van, legjobb barátnőm gyereke is az, és nagyobbik fiam legjobb barátja is :) Szóval mi lemondtunk róla mert a közvetlen környezetemben sok a Bence.
2018. márc. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, ismerünk Bencét, de nem tucatjával, játszótéren nincs is Bence, ha tetszik, miért ne?
2018. márc. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az en kornyezetemben talan ha 2 Bencet ismerek.Lehet van ahol gyakori,de feletek nem.Ha igen engem az se zavarna,ha az tetszik adjatok.Es ezt ugy mondom,hogy ket gyerekem neve a 3 leggyakoribb nevek kozott van evek ota,de nekunk ezek tetszettek.A kislanyunk Hanna(na ebbol van rengeteg,7 Hanna van az oviban😂),a kisfiunk Mate,O az egyetlen Mate akit ismerunk.Masodik kislanyunk Zétény,mostansag ez is felkapott lett, a bolcsiben 3 van.
2018. márc. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
70%
egy 5. Bence az ovis csoportban még mindig jobb, mint egy Dilen, Benett, Kevin vagy hasonló.
2018. márc. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek most született Bencéje. Amúgy tényleg sok éve vezeti a népszerűségi listát. De ha ez tetszik, akkor add. Bár nekem fura lenne, ha az unokatesóm nevét adnám. De a ti dolgotok.
2018. márc. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!