Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megàllt a pocakom a növekedèsben?

Megàllt a pocakom a növekedèsben?

Figyelt kérdés

Ez a kèrdès ìgy persze furàn hangzik. De szètparàzom magam ezen màr.


2 missed abom volt és nagyon szorongok most a terhessègem alatt.


A pocakom szèpen megindult, hamar látszott is màr. 14 hètig. Most 16 hetes leszek màr ès ugyanakkora. Sőt,mintha mèg kisebb lenne. Most a sajàt megnyugtatàsomra, vagy inkàbb stresszelèsère elkezdtem este mèrni a körfogatát.


Annyit hozzateszek, hogy nagyon szenvedek hànyingerrel, nem jò az ètvàgya, keveset is eszek. Lehet ez is befolyàsolja?



febr. 19. 16:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
16 hetesen látszódnia se kell még....
febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értem, miért engem csesztet mindenki, hogy milyen paragép vagyok, amikor nem is. A has nem egyenletesen nő. Az elején többnyire a puffadás okozza, így sokaknak, amikor a puffadás elmúlik, de a terhesség miatt még nem kezd nőni rövid időre csökkenhet is. Tedd el azt a centit jó mélyre és ne parázz addig, amíg nincs min. Én is ezt csinálom és már egész jól megy😁 Ráadásul te mindjárt érezni is fogod, akkor már sokkal könnyebb lesz.
febr. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
91%
Persze mert már nem puffadsz
febr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
A bélgáz mennyiségét méregeted, még csak attól van hasad. Nem hinném, hogy parázni kéne rajta, hogy kevesebb puki termelődik.. Szedd össze magad!
febr. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
81%
Jézus… keress valami hobbit, mert ez nem normális. A hasad meg még csak most fog kezdeni nőni.
febr. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
86%

Már a másodiknál mondtam magamban, hogy ha még egyszer meglátom a "pocak" szót, akkor kivágom a telefonom az ablakon...de aztán szerencsére nem volt harmadik.


Szóval jha...ahogy előttem is írták, nem puffadsz.

febr. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Köszi csajok! Egyik-màsik vàlasz mèg mosolyt is csalt az arcomra. Èn is tudom, hogy nem vagyok teljesen èp, hogy ezen stresszelek. Jò, hogy itt ez az oldal és helyreteszik az embert, mikor kell. :))
febr. 19. 17:52
 8/16 anonim ***** válasza:
81%
Nekem csak 35. héttől lett látványosan hasam, pedig nagyon vékonyan kezdtem a terhességemet. Addig meg se mondta senki, hogy terhes vagyok, inkább úgy néztem ki mint aki jól bekajált, vagy épp megjött neki. Fiam se lett nagy, 3 kg 50 centi.
febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
59%
14 hetesen en meg mindig puffadtnak latom a hasam, mig a ferjem azt mondja, ez mar nem az. Nekem vegul is mindegy.
febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
51%
Mert puffadás volt. Majd ezután kezd nőni.
febr. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!