Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok kb, ma...

4 hetes terhes vagyok kb, ma kellett volna megjönnie. Elég gyakran görcsölök. Ez baj,ugye?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie de már tudom pár napja,hogy sikerült a 4. Ovuláció indukciós terápia. Keddre van időpontom orvoshoz, akkor tud fogadni. Eléggé aggódom,hogy valami baj lehet amiért görcsöl a hasam. Pontosan olyan,mintha meg akarna jönni. Mióta menstruálok azóta nagyon erős a menstruációs fájdalmam. Most nincs ilyen erős de eléggé érzem. Mi lehet? Remélem velünk marad,kedden kapok progeszteront is.

febr. 24. 22:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem baj. 12.hetig voltak enyhe menstruációs gorcsos fájdalmaim, mindjárt megjön erzes. Nyúlnak a szalagok, alakulnak át a dolgok odabent szép lassan.

Amíg nincs mellé más panasz, ne aggódj ezen.

febr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
96%

Nekem is volt ilyen, görcsölt és szúrt a petefészkem is a 9. hétig. Ez normális.

Most vagyok 37+2 :)

febr. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nem baj. Nekem is így volt anno. Most 15 éves már a gyerek. Gratulálok.
febr. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%
Volt, hogy 5 hetesen arra keltem, hogy na most fog elönteni a vér, mert úgy görcsölt a hasam, mint még mensikor se. 3 éves a kis magzatom már :D De sokáig görcsölt a hasam, a 7. hétig biztosan, aztán nem emlékszem, csak hogy a hányás átvette a főszerepet :) Nagyon drukkolok, hogy minden oké legyen!
febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm nektek a gyors válaszokat! Kicsit megnyugodtam 😊
febr. 24. 22:48
 6/12 anonim válasza:
74%

Normális ez az érzés.

Nekem a magnerot segített sokat.

Kettőt vettem be egyszerre akár. Napi 3*2 a maximális adag.


27 hkm

febr. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%
Ne félj!! A görcsök amig csak görcs nem baj! Ha vérzés vagy barnázás és plusz görcs akor van baj! De ne félj ez normális! Boldog babavárást neked!
febr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem baj. Nekem azokban a napokban görcsölt legjobban, amikor meg kellett volna jönnie. Vegyél be magnéziumot. De ha már tudod, hogy terhes vagy, akkor adhatott volna előbb is progreszteront. Gondolom, kedden ki akarja zárni a méhen kívülit, azért nem ad előbb, de nehogy ezen a pár napon múljon.
febr. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pénteken tudtam meg,hogy terhes vagyok és azonnal írtam is neki ezért keddre adott időpontot,mert csak akkor van rendelése. Remélem még nem lesz késő
febr. 25. 08:54
 10/12 anonim ***** válasza:
Első terhességnél sokszor volt olyan érzésem, hogy meg fog jönni és görcsöltem is. Én is kissé féltem, mert nehezen jött össze. De teljesen normális, semmi gond nem volt, idővel elmúlt.
febr. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!