Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4 hetes terhes vagyok kb, ma...

4 hetes terhes vagyok kb, ma kellett volna megjönnie. Elég gyakran görcsölök. Ez baj,ugye?

Figyelt kérdés
Holnap kellene megjönnie de már tudom pár napja,hogy sikerült a 4. Ovuláció indukciós terápia. Keddre van időpontom orvoshoz, akkor tud fogadni. Eléggé aggódom,hogy valami baj lehet amiért görcsöl a hasam. Pontosan olyan,mintha meg akarna jönni. Mióta menstruálok azóta nagyon erős a menstruációs fájdalmam. Most nincs ilyen erős de eléggé érzem. Mi lehet? Remélem velünk marad,kedden kapok progeszteront is.

febr. 24. 22:16
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

én kedden teszteltem pozitívat, szerdán kellett volna megjönnnie. néha nekem is vannak görcsök, magnéziumot szedek

kedden még a dokid szerintem nem igazán fog semmit látni, maximum megvastagodott nyálkahártyát, ami menstruáció előtt és terhesség elején is normális. talán egy jobb fajta ultrahang géppel a méhen kívülit ki tudja zárni

előző terhességemnél 1hét 2 nap késésnél mentem dokihoz mert barnázni kezdtem (görcsök nem is voltak egyáltalán) és akkor már látta méhen belül a petezsákot és szikhólyagot.

szóval tényleg ne aggódj akkor sem ha ilyen korán nem tud a doki biztosat mondani :)

febr. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Azért kell mennem kedden mert progeszteront kell pótolni illetve szedek többféle gyógyszert is és ezekről gondolom most derül ki,hogy tovább hogyan szedjem. Gondoltam én is,hogy még nem fogunk látni semmit, de a doki ragaszkodott,hogy menjek el kedden. 😊


Gratulálok neked ! 😊

febr. 25. 21:43
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!