Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen bugyit hordtok?

Milyen bugyit hordtok?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy kicsit bugyi mániás vagyok, mindig van vagy 80darab. Csakhogy most mind szorít... A kismama bugyik gondolom durván túlárazottak, mint minden kismama cucc. Meg nem is vennék ilyen sokat erre a pár hónapra. De 2-3 darabbal meg nem megyek sokra, olyan gyakran nem is tudok mosni. Kiegyeznék egy 10 darabbal, de gondolom, az is több tízezer, ami nevetséges néhány bugyiért. Kismama gatyám van, az nem gond, de ez a bugyi...Nagyobb méret megoldás lehet, vagy az nem úgy nagyobb, ahogy kéne? Ha kismama bugyit tudtok nem horror áron, az is érdekel, mert nyilván valami megoldás muszáj lesz😂

#fehérnemű #alsónemű #kismama bugyi #kényelmes bugyi
febr. 26. 13:13
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazokat a bugyikat hordom, mint előtte. A kórházi tartózkodásra és az utána lévő időre vettem pár nagyibugyit. Sima, egyszerű, kínai nagyibugyit.
febr. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
35%
Rendelj a temuról jó minőség és lényegesen olcsóbb mint az itthoni áruk.
febr. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
De téged nem szorít? Én még csak 15 hetes vagyok és marha kényelmetlen, mert ott van a gumi, ahol a méhem. Sokszor a nyoma is megmarad.
febr. 26. 13:19
 4/37 anonim ***** válasza:
79%

terhesség elött, alatt, után is tangát hordtam/hordok.

Egyedül míg véreztem, addigra volt szülés utánra egy 5db-os francia bugyi szettem.

febr. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 A kérdező kommentje:
Nem a fazon számít, hanem ha méretben nagyobbat vettetek, az jó volt, vagy mondjuk hátul lógott?
febr. 26. 13:23
 6/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen randa lidl/aldi nagyibugyikat vettem valami potom összegekért. Szülés után meg kidobtam őket.
febr. 26. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
62%

4 vagyok.

Méretben ugyan az volt rajtam végig. Egyáltalán nem szorított szülés napján sem.

febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
79%
Kinais nagymama stílusút hordtam. Tökéletes volt.
febr. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
#4! Ok., akkor azt áruld el kérlek, hogy csináltad?😂 Mert azért a kismamák 99,9999százalékának nem marad ugyanakkora a hasa, mint terhesség előtt.
febr. 26. 13:32
 10/37 anonim ***** válasza:
100%
Én egy mérettel nagyobb francia bugyit vettem az jó volt bár néha lazának éreztem, de nem nyomott. Szülés utánra pedig ahogy páram írták nagyibugyi.
febr. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!