Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fiatal kismamák, ti milyen...

Fiatal kismamák, ti milyen fehérneműt hordtok terhesség alatt? Sima bugyit, vagy tangát?

Figyelt kérdés
Én tangás vagyok,én csak azt hordok,csak nem tudom,hogy terhesség során is lehet(szabad-e)hordani?!
2012. jún. 5. 16:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
? Miért ne lehetne? Annyira fiatal már nem vagyok, de végig azt hordtam.
2012. jún. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

hát, elvileg nem ajánlott tangát hordani, mert az "közvetítheti" a bacikat az ánusz környékéről a hüvely felé. Egy fertőzés terhességkor még kockázatosabb lehet, mint máskor.

Szerintem le fognak pontozni...mondván, hogy minden székelés után tisztálkodnak, és nem telepedhet meg semmi kórokozó, és mások is tangát hordtak terhesen, és semmi bajuk nem lett...


Nem tudom, én egyébként sem hordok tangát...

De akinek ez kényelemes, felőlem hordja.

2012. jún. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
49%

Nappal tanga,alváshoz sima bugyi.különben ebben a nagy melegben csorogna is a víz a fenekemről,ha sima bugyival kéne lefednem egész nap..

26 hkm

2012. jún. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Én már tiniként sem hordtam tangát, mert a leggondosabb tisztálkodás ellenére is folyton sikerült fertőzést kapnom, szóval terhesség alatt sem térek rá vissza. Nálunk a tanga csak szexi öltözékként szerepel az ágyban :D
2012. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Elsőnél még hordtam tangát.

Másodiknál már nem, mert be volt dagadva az egész alsó tájékom, és az aranyerem is kint volt, nem esett jól a tanga, hanem olyan szélesebb peremű, de nem nagymama bugyikat hordtam.

Harmadiknál szintén a szélesebb peremű bugyik esnek jól, megint be van dagadva az egész alsó részem, de legalább most aranyerem nincs.

2012. jún. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
39%

tangát hordok, más bugyit nem bírok elviselni.

A védőnőm szerint nem lesz jó, mert kidörzsöl....Hát sose dörzsölt ki, még ha azt mondja, hogy fertőzésveszély,akkor megértem, hogy nem ajánlja.

Én nem vagyok hajlamos (3x kopp) a fertőzésekre, sosem volt gondom a tanga miatt, csak azt hordok, most kismamáknak való tangám van:)

Szülés után lesz érdekes, mert akkor nem tudok úgysem tangát venni

2012. jún. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
52%
Mindkettőt, attól függ, mi van alatta! Elvileg a fertőzésveszély miatt nem ajánlott, de ha rendesen tisztálkodsz, akkor is a nyugalmad érdekében legalább francia bugyira próbálj áttérni.
2012. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
54%
Én akkor szoktam rá a francia-bugyira mikor kismama voltam,de nem a fertőzés miatt(engem elkerült)hanem valamiért kényelmetlenné vált a tanga.Ezek léteznek nagyon szép szexis formában is,így én leragadtam :)
2012. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
48%
Én is tangát hordok. Poénból kaptam ajándékba picike fél tenyérnyi elejű tangát poénos felíratokkal, a többi része csak vékony pánt. Mivel minden zavar, ami fentebb ér a szeméremcsontomnál ezt hordom nappal. Éjjel semmit.
2012. jún. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%
Tangát vagy franciabugyit. A legnagyobb hőségben voltam nagy pocakos, így szerintem meggyulladtam volna a hagyományos bugyikban.
2012. jún. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!