Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes magzatnál mennyi az...

35 hetes magzatnál mennyi az esély, hogy még befordul?

Figyelt kérdés
Első terhességem. A napokban voltam ultrahangon, ahol kiderült, hogy ferde fekvésű a baba, ha így marad császározni kell. Az orvos azt mondta, hogy még bármi megtörténhet, de többektől azt hallottam, hogy 35 hetesen már erre nincs sok esély mert nincs elég helye a méhben. Volt valakivel hasonló? Mi lett a vége?
márc. 1. 09:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor befordulhat! Nekem elég későn, a 38. héten fordultak be. Viszont a kicsi a szülés napján meg vissza harántba! Ilyen is van, bár ez nagyon ritka! Szóval bármikor bármi történhet! De nyugi, simán van még ideje meg helye is a mozgásra. Irányba fog állni nagy valószínűséggel.
márc. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Lányom szülés elötti napon, 39+1-en fordult be, úgy hogy észre sem vettem.
márc. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem 38. héten fordult be úgy, hogy semmit sem éreztem belőle, pedig nem volt kicsi, 4600 grammal született végül 40. héten természetes úton.


32. héten még faros volt, 35. és 37. héten haránt.


Nekem a harántra ponthogy azt mondta az orvos hogy ez egy bizonytalan fekvés, vagy erre vagy arra még fordulni fog.

márc. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem fordult be, de azért, mert a placenta a méhszájon tapadt meg és nem volt helye befordulni, mert útban volt neki. Végig úgy maradt és császár lett. Bár a lepény miatt is az lett volna. Ha csak rosszul fekszik és nincs akadály, hogy beforduljon akkor még befordulhat bármikor.
márc. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor bármi lehet, attól mert Julis meg Maris az utca végről aztmondta hogy nekik nem fordult be attol neked nem kell erre rásrtresszelned és nem jelenti azt hogy nem fog befordulni neked sem.
márc. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem 36 héten derült ki, hogy faros lett, azt mondta a főorvos, hogy várnak még a császár időponttal, mert még befordulhat, de kicsi már rá az esély. Rá 2 napra elfolyt a magzatvíz és császároztak.
márc. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!