Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetes terhes leszek hétfőn,...

35 hetes terhes leszek hétfőn, és végig normális volt a vérnyomásom os, meg a pulzusom is Mai nap azt vettem észre,hogy elég rosszul vagyok. Nyugalmi helyzetbe 120 volt a pulzusom, vajon mitől?

Figyelt kérdés

Nem tudom normális-e, vagy ilyenkor mar a baba is közre játszik és nem kell aggódni?

Kivagyok nyílva sajnos 1 újjnyira belül, remélem nem a szülés első jele.



dec. 8. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vérnyomást inkább úgy szokás mérni, ha figyelni kell, hogy napi 5x dátumozva és kb ugyan akkor. Nem egy kiragadott eredményt, illetve nem csak a pulzusodat fogják nézni? Nem csináltál előtte valami megterhelőt esetleg? Nekem ilyenkor már egy lépcső után is ennyi volt a pulzusom.
dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mérem a vernyomasom folyamatosan napi 3-4szer

Nem csinaltam semmit

Szedulok is eleg rendesen, pedig a pulzusom mostmar lement.

Nem tudom mi lehet.

dec. 8. 15:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Pulzus még akár attól is lehet magasabb, ha túl kevés vizet iszol.

Én egyszeri esetnél nem aggódnék miatta.


A magas pulzus nem jelent magas vérnyomást, nekem alacsony (pl 90/55) mellett is volt 100 feletti nyugalmi pulzusom.


Egyébként vas vagy magnézium hiány IS okozhat szédülést meg szívdobogás érzést, olyankor nem egyszeri eset viszont.

dec. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!