Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kérdésem hogy terhes vagyok...

Kérdésem hogy terhes vagyok 5+3 tegnap voltam dokinál csak petezsak látható. Azt mondta lehet élni némi életét.es úgy is tetem de óvatosak voltunk.es kicsit végeztem de azóta elmúlt kicsit barnazas lett ez mi lehet?

Figyelt kérdés
Hívtam a dokit elmondhatatlanul neki azt mondta akkor megyek ha nagyon erős gorcs és vérzés lesz
márc. 2. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Remélem, a babára jobban figyelsz, mint az írásodra. Nagyon igénytelen, amit idehánytál.
márc. 2. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
93%
Ilyenkor könnyen elpattannak ott hanszálerek. A szex során is, vagy a vizsgálat során. Nem kell aggódnod, elmondta az orvos, mire figyelj. Reméljük, a terhességed szépen továbbfejlődik.
márc. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En a 6+5 napos vizsgalat utan pecseteltem egy napig. Kicsit megijedtem, de aztan nem tortent semmi baj.
márc. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!