Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Uterus sagitalis átmérő 42...

Anonym1995 kérdése:

Uterus sagitalis átmérő 42 mm, endometrium 13,5 mm Bal ovariumban egy 20 mm folliculus látható. Ezekkel az értékekkel lehet terhes lehetek? +halvány pozitív tesztek. Ma voltam dokinál és ezek az eredmények lettek, 1 hét múlva kontroll.

Figyelt kérdés
De vajon azért nem látott még semmit, mert korai a terhesség? 5 napja késik.

jan. 19. 11:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha 5 napja késik, akkor 4 hét 5 napos terhes vagy.Persze,hogy korai az orvos.7.-8.hét környékén érdemes menni,addigra van szívhang is.
jan. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell 5 napos késéssel orvoshoz menni, pont ezért. Mert úgy se látszik semmi.
jan. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján az értékek alapján vagy terhes vagy vagy nem. Amúgy sok orvos a pénzléhúzásra megy ahogy nézem, 6 hétnél előbb nem is hívnak be vizsgálatra jobb helyeken
jan. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
5 napos késésnél, nekem endometrium 22 mm, és petezsák volt már. Én csak telefonáltam, hogy időben tudjak időpontot foglalni az orvos hívott be ilyen korán. Szóval.
jan. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
4es mert a te dokid is lehúzós, nem rosszból :)
jan. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes. 20 mm-s tüsző van a petefészkedben. Pedig annak peteérés után össze kéne esnie, nem?
jan. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: mert az nyilván nem folliculus, hanem corpus luteum cysta, csak az uh-n nincs különbség közte….
jan. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lehúzós a dokim? Miért az? Nem fizettem semmit. Csak 300 forintot az óvszerért amit ráhúzott az ultrahangra 😯🙂
jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hubasszus van baj nálam a latin orvosi kifejezésekkel. Bocsánat. Méhnyálkahártya volt 22 mm :) a petezsák azthiszem 4,5 mm :)
jan. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Igen valószínűleg terhes vagy,de ilyen korán még nem fogja az orvos azt mondani hogy igen babát vársz. 6-7 hetesen kezd el verni a kicsi szíve akkor fogja ráírni a papirra hogy terhesség.
jan. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!