Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fél 2-kor szoktam bevenni az...

Fél 2-kor szoktam bevenni az Utrogestant, napi 3x2-t szedek. Ma elfelejtettem, csak 5 után vettem be. Lehet belőle gond? 8+2 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
6 hetesen lett egy nagy haematomám, emiatt veszélyeztetett vagyok, sokat fekszem. Piros vérzéssel indult, szóta hol barnázom, hol nem.

márc. 3. 20:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hematómám, ugyanígy volt, mint neked. Én progreszteron exelist szedtem reggel-este. Nekem is volt olyan 1x vagy 2x, hogy pár órával később vettem be. Semmi gond nem volt, pedig én 12 óránként szedem. Szerintem ne izgulj, annyi idő alatt nem tud úgy leesni, hogy baj legyen.
márc. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 3x1et szedek… és mindig van 1-2 órás eltérés nekem(van hogy több) és eddig minden rendben

10+6 hetes vagyok

márc. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, ez megnyugtat. :)
márc. 3. 22:15
 4/5 A kérdező kommentje:
Nektek mikorra múlt el teljesen a hematóma?
márc. 3. 22:29
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Nekem is 6hetesen vették észre 9.-10.hétig voltak még barnázgatások és 13hetesen a genetikain már azt mondták, nincs ott. Mondjuk lett helyette más, de az már más téma.

#1

márc. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!