Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2 nappal menstruáció előtt...

Kittus28 kérdése:

2 nappal menstruáció előtt (elvileg 10-11.dpo) a mai napon sikerült ezt a Predictor tesztet produkálnom délután. Szerintetek ez már biztos pozitív? Mennyire megbízható ez a fajta teszt? Köszönöm ha segítetek

Figyelt kérdés

márc. 6. 18:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem látok képet
márc. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

[link]


Bocsánat a kérdéshez valamiért nem sikerült caatolni

márc. 6. 18:35
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Predictor elvileg a legbiztosabb teszt.

Én ezt pozinak látom de várj még és csjnálj ha már késik.

Gratulálok boldog babavárást !! :)

márc. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
7%
Én negatívnak látom, de majd a következő teszt eldönti.
márc. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Sosem teszteltem még menstruáció előtt ,de most olyan érdekesen éreztem magam...gondoltam nincs veszíteni valóm. Ráadásul sosem volt még szerencsém sem ehhez a fajta teszthet, sem ennyira halvány csíkocskához.

márc. 6. 18:49
 6/14 A kérdező kommentje:
Ráadásul nagyon vágyunk egy gyerkőcre ,de nem akarom beleélni magam. A páromnak egyenlőre nem is mutattam...megvárom a pénteket,hogy megjön-e a nemvárt
márc. 6. 18:52
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon halvány, de látszik. Tesztelj akkor is, ha nem jön meg. A predictor megbízható. Én is azzal teszteltem a lombik után. Szorítok.
márc. 6. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Pozitív :) halvány ugyan, de jó lesz ez :)
márc. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elindult valami, szurkolok, hogy maradjon! :)
márc. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen volt az első pozitív tesztem a kisfiammal (vagy talán még halványabb képen), most 4,5 hónapos nagyfiu már :))) gratulálok! 😊
márc. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!