Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a szebb Alíz vagy...

Melyik a szebb Alíz vagy Viktória?

Figyelt kérdés

Anyukám nagyon ellenzi az Alíz nevet, ő inkább a Viktóriát adna a lányomnak.

En az Alíz Helga nevet.

a vezetéknév Balogh.

Nektek melyik a szimpatikusabb?

Mellesleg en is Biktoria vagyok.



márc. 8. 20:19
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Mivel te Viktória vagy, anyádnak már lehetősége volt ezt a nevet adni a lányának, a te gyereked névválasztásába ne avatkozzon bele.
márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%
Nekem az a szimpatikusabb, amikor egy gyereket a szülei neveznek el, és nem a nagyszülő okoskodik bele.
márc. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Alíz nekem sokkal jobban tetszik, de nem az a lényeg, hogy másoknak mi a véleménye, hanem hogy neked (és az apukának) melyik tetszik.

Saját nevemet nem adnám a gyerekemnek, én jobban szeretem ha mindenkinek sajátja van.

Anyukád egy általa szépnek ítélt nevet választott neked, de most rajtad a sor. Ő mint nagymama elmondhatja a véleményét (leginkább ha kérdezik), de a döntésedet tiszteletben kéne tartania és nem pedig elbizonytalanítania vagy erőszakoskodnia. Ez sajnos nem egészséges hozzáállás.

Az Alíz sem egy olyan extrém név, hogy bárki fennakadna rajta, esetleg ha Pompóniát akarnál adni megértem hogy ellenérzéseit ilyen erősen jelzi, de így.

márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a férjeddel beszéld meg, melyik tetszik, ne anyáddal!!!!
márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%
Kit érdekel hogy anyád milyen nevet akar adni.A te gyereked, te szülöd hívd Alíznak.
márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
77%
Ha ebbe beleokoskodik a nagymami akkor abba is belefog hogyan fürdesd hogyan etesd hogyan neveld.Jaj előre félek mi lesz ott.
márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Viktória jobban tetszik. A Balogh Alíz meg nem hangzik valami jól. De ha te is Viktória vagy, én biztos nem adnám ezt a nevet.
márc. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
72%

Kit érdekel, hogy anyád milyen nevet akar? Csak kérdezem.


Azt tudod, hogy az apuka milyen nevet akar?

Vagy az le van ....?

márc. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
91%

Csak ne Alízt! Az utóbbi években pont olyan elcsépelt lett, mint a Hanna, Hanga... Pedig addig szép volt, míg minden harmadik kislány nem fordult oda a játszón, amikor meghallották.

Szerencsére a Balogh vezetéknévhez kifejezetten ronda.

márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyiket sem adnám ezek közül. A Viktória szép név, de az már van a családban: te. A Balo Galíz meg hülyén hangzik.
márc. 8. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!