Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki fogamzásgátló mellett...

Aki fogamzásgátló mellett lett terhes annak volt vérzése?

Figyelt kérdés

Minden hónapban megvonásos vérzésem van naprapontosan.

Viszont tegnap hánytam,szédületem..

Van egy 1 éves fiam..nem szeretnénk babát azért is szedem a gyógyszert.

Lehetséges lenne hogy mégis az lennék? Altforalle fogamzásgátlót szedek .


márc. 11. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, hány betegségnek van ilyen tünete? Ha rendesen szeded, a megvonásos vérzésed is oké (ezt írtad is), semmi okod azt gondolni, hogy terhes vagy. Egyébként meg én se tabletta, se óvszer mellett nem estem teherbe, tervezetten viszont igen, akkor nem menstruáltam, mint ahogy ált. a többi nő sem.
márc. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Anya esett teherbe gyógyszer mellett. Ő vérzett ugyan úgy.


Az, hogy hánytál, szédültél, semmit nem jelent...

márc. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is anyukám lett terhes fogamzasgátló mellett, de az kb 25 éve volt. Nem feltétlenül terhes lehetsz csak. Most amúgy is sok járvány van. Tesztelj egyet és megnyugszol.
márc. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szintén zenész. Anyukám gyógyszer mellett lett velem terhes. Hónapokig szedte , mert minden hónapban megvonásos volt neki.


És most jöttem én. Alforalle mellett lettem várandós. Feltűnt , hogy az egy hét fehér tabletta ideje alatt nem jött a megvonásos. Teszteltem. Most vagyok a 8. héten.

márc. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!