Mitől vérezhetek?

Figyelt kérdés
Tegnap pozitív lett a tesztem,de ma este elkezdtem vérezni először,csak kicsit és mostmár közepesen. Nem görcsölök. Holnap felhívom a nőgyógyászom,de ő valószínű csak jövőhéten tud majd fogadni. Viszont így,hogy vérzek nem is tudom,hogy fogad-e egyáltalán,még magán úton gondolkodtam vagy,hogy bemegyek a sürgősségire. Ez az első terhességem és eléggé kétségbe vagyok esve. Ti mit csinálnátok?
márc. 11. 21:12
 1/9 anonim ***** válasza:
92%

Én bemennék most a sürgősségire, a méhen kívüli terhességemnél ugyanígy jártam, sajnos.

Természetesen nem csak amiatt vérezhetsz, lehet elég, ha felírnak progeszteront, de ne halogasd, kérlek!

márc. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem jó jel.

Tegnap lett pozitív oké, de mikor kellett volna megjönnie?

Mert ha tegnap akkor ez csak egy kémiai terhesség volt.

Nem feltétlen jelent méhen kívülit, de nem lehet ezt tudni.

márc. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
8 napja kellett volna megjönnie.
márc. 11. 21:32
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen a vérzés?

Friss élénk piros, vagy barnás, maszatolós?

Az utóbbi nem feltétlen jelez bajt.

márc. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Először alig látszott halvány rózsaszínről indult,elkezdett erősödni pirosas lenni és most elmúlt kb 3 óráig tartott. Egy közepes folt lett csak a betéten.
márc. 11. 21:39
 6/9 anonim ***** válasza:
94%
Az van, hogy bármi lehet. Baj is, de ugyanúgy valami tök banális dolog is. Doki!
márc. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal mennék a sürgősségire.
márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is írtam, hogy nem csak méhen kívüli terhesség miatt lehet, de nekem pont így volt, sajnos, ezért sem várnék.

Barátnőm például elkezdett vérezni, először ő is csak kicsit, nem ment el orvoshoz, majd rá nem teljesen 2 napra durva görcsei lettek és el is vetélt.:(

Rengeteg minden okozhatja a vérzést, de nem jelent jót, az biztos!

márc. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is bemennék a helyedben a sürgősségire. A 2. terhességemnél a vérzés vetélést jelentett, a 3.-nál nem lett baj, hematóma volt. Jobb, ha ránéznek, ha úgy van, megnyugtatnak, esetleg kapsz progeszteront.
márc. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!