Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor sikerült a bébi? Fogant...

Mikor sikerült a bébi? Fogantatás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

15+0 napos vagyok.

Utolsó menszesz napja 23.11.27.

December: 3,8,11-én együtt voltunk párommal. (7-én is de kb 5 percre, nem ment el, abba kellett hagynunk, megzavartak, biztos nem ebből sikerült a baba ez biztos)

Egy kalkulátor szerint december 11-én fogant, ez azt jelenti hogy a 11-ei együttlét sikerült?

Szerintetek?

9-15ig volt peteérésem.

Kérlek, tegyétek tisztába a fejemben a kérdéseket, sokat olvastam, de még mindig nem tiszta.

Tudnátok segíteni?



#baba #fogantatás #együttlét #kismama #Mikor fogant #Melyik együttlét sikerülhetett
márc. 11. 22:12
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Nekem és a páromnak fontos, abban a hitben éltünk hogy nem lehet babánk, erre sikerült.

Ezért izgat minket ennyire.

márc. 11. 23:22
 12/19 A kérdező kommentje:

7-én biztos nem sikerült, ott nem ment el.

Ezt csak beleírtam, hátha fontos infó lehet.

márc. 11. 23:24
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, akkor csak simán örüljetek. Annál inkább nem fontos😂Soha nem fog kiderülni, bármelyik lehetett.
márc. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Tudom tudom, de csak érdekel minket.

Ettől függetlenül nagyon boldogok vagyunk🥰

márc. 11. 23:33
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 14-én volt az LH csúcsod, LH teszt szerint, mert ugye az a mérvadó, akkor valószínűleg 15-én volt a peteérésed.

Naptár módszert felejtsd el, kb semmit nem ér, az utolsó 3 vagy 6 havi átlagból tippel egy időpontot.

Tehát, ha 14-én volt pozitív LH teszted, akkor dec.11-ei együttlétből fogant.

8-ai együttlét már túl messze lett volna, mert max.5 napig életképesek a spermiumok, megfelelő körülmények között.

márc. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Erről a kérdésről nekem is az jutott eszembe, hogy valaki ennyire fejben tartja? :D
márc. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha 15.-en volt peteérés akkor így szerintem is 11 a fogantatás.Utolag írtad, és így kiszámolva valoszinubb a 11 mint a 8

A 3-at ki is huzhatod, az messze van 15-tol.


#2

márc. 12. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Valószínűbbnek tartom én is a 11.-ei akciót. Harmadika, nyolcadika korainak tűnik, ha biztosan 14. volt az lh csúcs.

Boldog babavárást :D

márc. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező a naptrárat felejtsd el semmit sem ér mert nem naptár szerint ovulálunk, meg ha sikerült a teherbeesés akkor még nem mindegy már..
márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!