Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, hogy tegnap még...

Normális, hogy tegnap még görcsölgettem, ma meg szinte semmi?

Figyelt kérdés

A hátam alja fáj már egy ideje. nem vészes, csak kényelmetlen.

Néha görcsölget a hasam, nem is vettem be reggel magnéziumot, csak előtte este, de ma alig éreztem vmit. Ez így rendben van, ugye? 5+3 vagyok ma.

Barna, vérzés szerencsére nincs. Volt már egy vetélésem 6+1-en.


márc. 19. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
45%
Gratulálok a kisbabádhoz kedves kismama.
márc. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Én egésszen a 12. hétig görcsölgettem. Azthittem soha nemfog elmúlni. Minden rendben a terhességemmel. Szerintem nálad sincs baj, ez természetes a méhed görcsölget.
márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, első :)

második: örülök, hogy minden rendben a terhességeddel, de azt én is tudom, hogy normális a görcsölgetés, nem is ez volt a kérdésem. erről kismillió kérdés született már itt gyik-en.

márc. 19. 20:40
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj. Egyik nap van görcs másik nap nincs. Aztán legközelebb meg napokig lesz utáma meg napokig nem. Ez normális.
márc. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Persze, normális. Nekem még mindig úgy van, hogy vannak hasfájós napjaim,meg hasfájás nélküliek (mindkettőn parázom 😂). A magnéziumnak semmi köze hozzá, ugyanúgy szedem.

18hetes vagyok

márc. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!