Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok, nem...

6hetes terhes vagyok, nem volt még szívhang! Kaptam progeszteron exeltist vérzés miatt, viszont amióta szedem görcsölök és fel vagyok fújodva! Ilyen mellékhatást tapasztalt valaki?

Figyelt kérdés
igen fogok menni orvoshoz!

#mellékhatás #6 hetes #terhes #progeszteronexeltis
márc. 21. 06:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
A progeszteron szájon át szedve okoz(hat) ilyen tüneteket. Teljesen normális. Használd hüvelybe és akkor nincsenek mellékhatásai.
márc. 21. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A progesztsron nem okoz ilyen tüneteket.A görcsölés amúgy is lenne.
márc. 21. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nálad ezt okozza a progeszteron, de amikor én hat hetes voltam, konkrétan biztos voltam benne, hogy meg fog jönni úgy görcsölt a hasam és puffadtam, és nem jött meg mégsem. Szóval nem tudni mi okozza, lehet hogy a progi, de lehet hogy nálad is ez normális terhestünet.
márc. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Igen mindenki ezt mondta nekem is hogy attól hogy nincs a mellékhatások között válthat ki ilyesmit! Köszönöm szépen mindenkinek a választ! 😌
márc. 21. 08:23
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem volt ilyen problémám, de 6 hetesen iszonyatosan puffadtam, azt hittem már terhes nadrágot kell vennem. A melegítőn és a legginsen kívül semmi nem volt kényelmes. Emellett annyira görcsöltem, hogy én is azt hittem bármikor megjöhet. A nyolcadik hét környékén múltak el ezek a tünetek, ma vagyok 10 hetes ☺️
márc. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felerősíti az alap tüneteket. Akárhányszor szedtem rátett elég rendesen. 2x akkorára puffadtam,feszített,hányinger.
márc. 21. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is puffadtam 6 hetes terhesen progeszteronnal, de az előtt is puffadtam, hogy elkezdtem volna használni :)

Szerintem mindkét tünet normális, vagy csak az volt a kérdés, hogy konkrétan a progitól van-e?

márc. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Hát inkább az hogy a progitól e? Mert szedek magnéziumot 3x2-t és eddig nem is nagyon voltak fájdalmak, de amióta szedem a progeszteront vannak görcsök!
márc. 21. 13:10
 9/11 anonim ***** válasza:
62%

Miért szedsz annyi magnéziumot???

Orvos mondta, vagy csak a tájékoztató alapján?

Én ennyi idősen egyáltalán nem ettem, csak elvétve egy-egy rágótabit, ha húzódott a hasam.


(Barátnőm lombikozik, rengeteg progit kap, kúpot, szájon át és szuriban is, és ő is nagyon puffad sikertelen próbálkozásoknál is, szóval szerintem lehet összefüggés.)

márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Azért szedek ennyit mert 4 hetesen görcsöltem nagyon ,meg volt egy kis vérezgetés és mondta a doki szedjek először 3x1 et de nem múlt a görcs így lett 3x2
márc. 21. 14:06
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!